Nowość

Bez czego nie może obejść się żaden event firmowy?

Blog CityOn.pl

Podziel się ze znajomymi:


Każde wydarzenie firmowe należy odpowiednio przygotować – w przeciwnym wypadku może dojść do nieprzewidzianych, problematycznych sytuacji, a cały event zapadnie w pamięć uczestnikom jako nieudany. Czego nie może zabraknąć na firmowych wydarzeniach? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę.


Catering

Istotnym elementem, którego nie może zabraknąć na firmowym evencie jest oczywiście catering. Warto zadbać o to, aby był on nie tylko smaczny, ale również dostosowany do warunków i charakteru wydarzenia. Jeżeli w sali, w której podawane jest jedzenie, nie ma miejsc siedzących ze stołem, niewskazane są posiłki, które wymagają używania sztućców. Wybierz niewielkie, ale treściwe porcje, które pozwolą na szybkie pozbycie się uczucia głodu, a jednocześnie będą eleganckie. Dbałość o takie szczegóły prezentuje coraz więcej firm, między innymi catering w Ząbkach, który organizowany jest przez restaurację Na Skrajnej.

Odpowiednie przygotowanie

Każde organizowane wydarzenie należy odpowiednio przygotować i zaplanować – bez tego elementu zapanuje chaos. Ważne jest, aby przygotować harmonogram, który powinien być czytelny i zrozumiały dla wszystkich uczestników. Musi on zawierać wszystkie niezbędne informacje organizacyjne, takie jak ramowy plan poszczególnych wystąpień i aktywności. Należy również przygotować plan, w którym zostaną rozdysponowane zadania konieczne do wykonania przed rozpoczęciem wydarzenia. Każdy członek zespołu przygotowującego event powinien wiedzieć, co należy do jego obowiązków.

Dodatkowe atrakcje

Jeżeli charakter wydarzenia na to pozwala, warto zastanowić się nad tym, jak urozmaicić czas uczestnikom. Możesz pomyśleć o zorganizowaniu fotobudki lub różnego rodzaju gier, które pomogą zintegrować grupę i zaangażować każdą osobę w przebieg wydarzenia. Dzięki takim, wydawałoby się, nieistotnym elementom możesz sprawić, że każdy uczestnik będzie zadowolony.

Zadbaj o odpowiednie przygotowanie, a Twój event firmowy na pewno spełni oczekiwania uczestników. Pamiętaj, że oprócz odpowiedniego przygotowania równie ważny jest catering oraz atrakcje, które będą utrzymywać zainteresowanie zgromadzonych osób.


Zobacz inne wpisy:


Jak wyciągnąć kleszcza? Kleszcz - jak go usunąc?

Co robić gdy już znajdziemy wbitego kleszcza? Po pierwsze działać szybko!!! Im szybciej kleszcza wyciągniemy tym mniejsza szansa zarażenia chorobami.

Jak nauczyć się tańca?

Obecnie, w dobie programu „Taniec z gwiazdami”, coraz więcej osób decyduje się na naukę tańca. Jednak nadal wiele osób nie rozpoczyna przygody z tańcem, ze względu na równe blokady i obawy.

Jak przygotować się do przeprowadzki?

Radość z nowego / otrzymanego / kupionego / wynajętego mieszkania nie może równać się z niczym innym. Większość z nas marzy by wyprowadzić się do swoich czterech kątów.

Jak kupować żywność? Jak kupować jedzenie

Nie daj sobą manipulować! Zawsze na zakupy wybieraj się z pełnym brzuszkiem. Przed zakupami zjedz coś konkretnego - nie wybieraj się na zakupy głodny/a - kupisz bowiem wtedy więcej.

Jak wybrać szkołę i kurs tańca towarzyskiego?

Niektórzy mówią, że taniec towarzyski to: wertykalna frustracja horyzontalnego pożądania. Po części mają rację, bo przecież w tańcu o to chodzi, żeby między partnerką, a partnerem wytworzyła się specyficzna więź. Tak by ona mogła w tańcu rozkwitnąć,

Kiedy należy się udać na wizytę do reumatologa?

Reumatologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami reumatycznymi kości i stawów oraz chorobami zapalnymi tkanki łącznej.

Dom z betonu komórkowego. Wady i zalety

Beton komórkowy charakteryzuje się dobrą izolacyjnością termiczną. Wynika z jego porowatej struktury. Uzyskuje się go w procesie produkcji polegającym między innymi na spulchnianiu pęcherzykami wodoru. Wówczas dodaje się proszek bądź pastę aluminiową.

KONOPIA - Czy jest taka straszna? Podstawowe informacje które musisz znać!

W wielu badaniach zajmowano się znanym wielu palaczom haszyszu i marihuany zjawiskiem wilczego apetytu. Często, gdy dana osoba zaczyna odczuwać działanie THC, natychmiast przemieszcza się w kierunku lodówki, lub zrywa opakowanie z tabliczki czekolady.

W jaki sposób odpowiednio pielęgnować trawnik na wiosnę?

Choć teorii na ten temat krąży wiele, najlepszym okresem do wykonania pierwszych zabiegów pielęgnacyjnych trawy przypada na okres przełomu marca i kwietnia.

Pomysł na udane wakacje nad morzem

Dokąd udać się na wymarzone wakacje nad morzem? Aby uniknąć rozczarowań, trzeba pomyśleć nie tylko o atrakcyjności samej miejscowości

Top 10 pomysłów na udane wakacje w Międzyzdrojach

Polskie wybrzeże to jedno z piękniejszych miejsc w kraju. Z tego względu wybranie spośród dziesiątek miejscowości może być niełatwym zadaniem. Szczęśliwie na wybrzeżu mamy prawdziwą perłę, jaką są Międzyzdroje

Cudowne właściwości owoców granatu

Przekazy o cudownych właściwościach owoców granatu powszechnie znane były już w starożytności. Granat czczono wówczas jako owoc wiecznej młodości i płodności, pozwalający zachować dobre samopoczucie i witalność przez lata.

Jak zabezpieczyć rower przed kradzieżą?

Kradzież roweru to przykra sytuacja dla każdego właściciela. Oprócz sprzętu o wartości często sentymentalnej, możemy stracić także równowartość dużej sumy pieniędzy, wydanej na sam pojazd i jego doposażenie.


Zobacz więcej artykułów