Blog

Udany wieczór kawalerski we Wrocławiu - pomysłyUdany wieczór kawalerski we Wrocławiu - pomysły

 We Wrocławiu zarejestrowanych jest kilkadziesiąt portali, na których możemy zapoznać się z bogatą ofertą usługową, przygotowaną pod potrzeby wieczorów kawalerskich.


I tak, na przykład, osoby urządzające imprezę dla swojego przyjaciela, brata, kuzyna czy przyszłego szwagra, mogą zarezerwować miejsca w pubie lub restauracji, gdzie dla męskich gości zostanie wydana tzw. „sexy kolacja”.

Szukając więc innych inspiracji, by zorganizować ciekawy, nietuzinkowy wieczór kawalerski we Wrocławiu, sięgnijmy po gotowe scenariusze lub podpowiedzi, oferowane przez portale i firmy, organizujące takie imprezy.

Steki, alkohole i półnagie kelnerki wprowadzą panów w miły, imprezowy nastrój. Żeby nie było zbyt monotonnie, dla wyskokowych imprezowiczów polecana jest opcja „miejski nightlife” – tj. wędrówka (z opiekunką – hostessą) po nocnych klubach. Na panów czekają - zabukowane przez firmę - miejsca przy barze lub specjalnie przygotowana loża vipowska. Drinki, pokaz tańców go-go, podbój parkietu… Pan młody, w towarzystwie najlepszych kolegów, z pewnością zostanie gwiazdą wieczoru!

Kawalerowie mogą przemieszczać się po Wrocławiu w odpowiednio do tego celu przystosowanej limuzynie. Przyciemnione szyby, muzyka rozbrzmiewająca w środku oraz atrakcyjne asystentki zabawy, nadadzą całemu wydarzeniu elitarności i splendoru. Nie można oprzeć się wrażeniu, że na Dolnym Śląsku obowiązuje zasada: „jak się bawić, to się bawić!” Po ulicach miasta przemieszcza się też niebanalny imprezobus, który w kulminacyjnym momencie parkuje przy jednym z wrocławskich clubów. W busie zmieści się więcej osób – to na wypadek, gdyby bohater wieczoru chciał żegnać kawalerski stan w asyście wszystkich kumpli ze studiów, z pracy, z podwórka. Dla dużej ilości gości zniżki oferuje statek pasażerski, zapraszający na „pikantny rejs po Odrze”. Pokaz sztucznych ogni, erotyczny taniec, grill na pokładzie i fontanny alkoholu – czego się nie robi, by przed zawarciem związku małżeńskiego, ostatni raz, poszaleć sobie za wszystkie czasy?

A może kawalerowie chcą spędzić noc w kasynie? Jest i taka możliwość, wszystko zależy od zasobności naszych portfeli, a także od inwencji własnej. Dziś już nie wystarczy zwykły striptease w wykonaniu zamówionej do domu tancerki – przyjaciele mogą zafundować nam prawdziwie ekstremalne przeżycia: skok na bungee, lot szybowcem czy… porwanie w bagażniku samochodu, z eskortą specjalnie do tego celu zamówionych rzezimieszków. Grunt, by cały czas dobrze się bawić i nie zapomnieć o granicach zdrowego rozsądku. Zabawa w stylu Le Parkour czy pozorowanie walk ulicznych może skończyć się tragicznie
i – w najłagodniejszej wersji – spowodować przesunięcie lub odwołanie daty ślubu. Wrocławskie służby porządkowe mają już sporą garść opowieści o tym, jak rozochoconych kawalerów odwożono na izbę wytrzeźwień, komisariat czy wprost na ostry dyżur.

Panowie, pamiętajmy więc: wieczór kawalerski dostarczy wam niezapomnianych wrażeń, jeśli wcześniej przemyślicie, jak chcecie go spędzić i kto zajmie się organizacją całej imprezy.


Najnowsze porady i artykuły:

Napój Ayran to tradycyjny napój spożywany od wieków głównie w krajach Bliskiego Wschodu, takich jak Turcja, Armenia i Iran.

Imię Weronika ma swoje korzenie w łacinie i grece, wywodzi się od słowa "vera", oznaczającego "prawda" lub "wiara".

W pulsującym sercu cyfrowego królestwa, gdzie wirtualne i namacalne przeplatają się, Alex został uwikłany w kuszącą sieć zakładów sportowych online.

Podlewanie roślin doniczkowych to jedna z podstawowych czynności w dbaniu o ich zdrowie i dobrą kondycję.

Imię Maciej, noszone przez wiele osób na całym świecie, kryje w sobie zarówno bogactwo historii, jak i wyjątkowe cechy osobowości.

Imię Seweryn, noszone przez wiele osób na całym świecie, kryje w sobie bogactwo historii i symboliki.

Imię Ada nosi ze sobą bogatą historię i symbolikę, która wpływa na życie jego nosiciela. W niniejszym artykule zgłębimy różne aspekty tego imienia,

Biuro księgowe Katowice oraz biuro rachunkowe Katowice to kluczowe punkty wsparcia dla przedsiębiorców działających na terenie tego dynamicznie rozwijającego się miasta. Wybór profesjonalnej firmy zajmującej się księgowością i rachunkowością

Lubaczów jest miastem na Podkarpaciu, które znajduje się bardzo blisko granicy z Ukrainą. To niewielkie miasto liczące niecałe 12 tysięcy mieszkańców. Posiada jednak bardzo bogatą historię, a pierwsze informacje na jego temat pojawiły się już w 1204 roku.