Porada

Twój najlepszy tusz do rzęs - jakie powinien mieć cechy?Twój najlepszy tusz do rzęs - jakie powinien mieć cechy?

Wśród ogromnego wyboru kosmetyków do makijażu każda kobieta ma swoje ulubione. To, za co kochamy konkretne produkty często kryje się w ich składzie. Jak to możliwe, że większość kosmetyków, w tym kosmetyków kolorowych daje odmienny efekt na konkretnej skórze lub rzęsach? Skład produktu to podstawa, ale ogromne znaczenie ma reakcja Twojego ciała na aplikowany kosmetyk. Znajdź najlepszy dla siebie tusz do rzęs, który pozwoli Ci uzyskać wyjątkowy efekt makijażu oczu.


Jak wybrać najlepszy tusz do rzęs dla siebie?

Lubisz testować kosmetyczne nowości, czy jesteś wierna konkretnym seriom produktów? W przypadku tuszów do rzęs nie zawsze odpowiedź jest prosta i jednoznaczna. Wiele kobiet z łatwością odnajduje najlepszy dla siebie tusz do rzęs jednak zdecydowana większość pań bardzo długo eksperymentuje, używając różnych produktów. Najlepszy tusz do rzęs dla siebie warto wybrać pod kątem swoich indywidualnych upodobań makijażowych i typu rzęs. Jeżeli jesteś posiadaczką gęstych, ale krótkich i prostych rzęs najlepszy będzie dla Ciebie tusz wydłużająco-podkręcajacy rzęsy. Dla kobiet o długich, ale rzadkich rzęsach sprawdzi się świetnie tusz zwiększający objętość rzęs. Jeśli masz prawie niewidoczne rzęsy, wybierz maskarę precyzyjnie rozdzielającą i podkreślającą każdą rzęsę z osobna.

Zwróć uwagę na odżywcze działanie tuszu

Kosmetyk, który określisz jako najlepszy tusz do rzęs powinien nie tylko dbać o doskonały wygląd Twoich rzęs, podkreślając je i przyciemniając. Tusz do rzęs, najlepszy dla Ciebie powinien zawierać składniki odżywcze i pielęgnujące, by zapobiec łamliwości i wypadaniu rzęs. Dziś codzienność zobowiązuje do wielogodzinnego, perfekcyjnego makijażu. Oczy i skóra nie mają zbyt wiele czasu na odpoczynek i regenerację. Z tego względu warto wybrać kosmetyk, który poza makijażowym efektem zapewni Ci maksimum odżywienia. W składzie produktów wysokiej jakości znajdziesz odżywczy kolagen, składniki liftingujące, jak wosk pszczeli i roślinny wosk karnauba, naturalne olejki oraz sztuczny jedwab. Wybierając najlepszy tusz do rzęs dla siebie musisz określić, czego potrzebują Twoje rzęsy.

Najlepszy tusz do rzęs powinien przynosić spektakularny efekt

Różnica pomiędzy dobrym, a najlepszym tuszem do rzęs przede wszystkim polega na efekcie zastosowania. Najlepszy tusz do rzęs będzie dla Ciebie produktem wyjątkowym, który od razu po zastosowaniu pozwoli Ci cieszyć się spektakularnymi efektami. Twoje rzęsy będą wyglądały dobrze jak nigdy dotąd. Aby osiągnąć wyrazisty efekt działania tuszu i wzmocnić jego działanie warto przed nałożeniem zastosować bazę na rzęsy. Ten produkt przygotuje rzęsy do aplikacji tuszu i zapewni im dodatkową pielęgnację. 

Precyzja i łatwość aplikacji - jak ważna jest szczoteczka?

Najlepszy tusz do rzęs, dopasowany do Twoich potrzeb powinien być wyposażony w szczoteczkę, która rozpozna potrzeby Twoich rzęs. Tusze, które zwiększają objętość rzęs posiadają najczęściej duże szczoteczki, które szybko pokrywają rzęsy produktem. Tusze wydłużające i rozdzielające rzęsy wyposażone są w szczoteczki długie, o kształcie klepsydry, zapewniające możliwość dotarcia do rzęs w kącikach oczu. Podkręcające rzęsy tusze posiadają zakrzywione szczoteczki, stworzone do precyzyjnej aplikacji tuszu. Dzięki doskonałej koordynacji składu tuszu oraz budowy szczoteczki, służącej do nakładania go na rzęsy możesz wybrać najlepszy tusz do rzęs, który nie zawiedzie Cię w każdej sytuacji. Dla aktywnych może być to produkt w wersji wodoodpornej.