Porada

Premiera DJI Mini 4 Pro: Nowa era w świecie mini dronów!Premiera DJI Mini 4 Pro: Nowa era w świecie mini dronów!

Artykuł sponsorowany


DJI, lider w dziedzinie dronów i technologii lotniczych, właśnie wypuścił na rynek swój najnowszy produkt - DJI Mini 4 Pro. Ten niesamowity mini dron przynosi ze sobą wiele innowacji, które z pewnością przyciągną zarówno doświadczonych operatorów, jak i osoby rozpoczynające swoją przygodę z dronami. Poznajmy bliżej ten rewolucyjny gadżet, który z pewnością zmieni sposób, w jaki postrzegamy mini drony.


Lekka konstrukcja i wysoka wydajność

DJI Mini 4 Pro zachwyca już na pierwszy rzut oka. Jego niesamowicie lekka konstrukcja, ważąca zaledwie 249 gramów, sprawia, że jest on praktycznie dostępny dla każdego. Co więcej, pomimo swojej niewielkiej wagi, dron ten posiada zaawansowany system wykrywania przeszkód dzięki wielokierunkowemu systemowi czujników wizyjnych 360° oraz zaawansowanemu systemowi APAS. Dzięki temu DJI Mini 4 Pro unika kolizji, co zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas lotu.

Profesjonalna jakość obrazu

Jednym z najważniejszych atutów DJI Mini 4 Pro jest jego kamera. Ta mała bestia pozwala na nagrywanie filmów w imponującej rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę z obsługą HDR. Co więcej, tryby kolorów D-Log M i HLG dają pełną kontrolę nad procesem postprodukcji, pozwalając uzyskać niesamowite efekty wizualne. Cyfrowy system transmisji wideo DJI O4 zapewnia doskonałą jakość obrazu i umożliwia transmisję na odległość sięgającą aż 10 kilometrów. To otwiera zupełnie nowe możliwości eksploracji i tworzenia niesamowitych ujęć.

Inteligentne funkcje na pokładzie

DJI Mini 4 Pro nie ogranicza się tylko do doskonałej jakości obrazu. Wyposażony jest w szereg inteligentnych funkcji, takich jak ActiveTrack 360°, Waypoint Flight, Advanced RTH, Cruise Control, i wiele innych. Dzięki nim loty stają się bardziej płynne, bezpieczne, i kreatywne. To doskonała opcja zarówno dla profesjonalistów, jak i pasjonatów.

Rewolucyjna kamera

Kamera w DJI Mini 4 Pro to prawdziwa rewolucja w dziedzinie nagrywania i fotografowania z powietrza. Wyposażona w 1/1,3-calową matrycę CMOS oraz Dual Native ISO Fusion, zapewnia doskonałą jakość obrazu nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. To urządzenie umożliwia nagrywanie w rozdzielczości 4K/60FPS HDR oraz osiągnięcie efektu slow motion w 4K/100FPS. Tryby D-Log M i HLG podnoszą jakość obrazu i pozwalają na zaawansowaną edycję, a funkcja Night Shots sprawdzi się doskonale podczas nocnych sesji nagrywania. Kamera pozwala także na robienie zdjęć w formacie RAW o rozdzielczości 48MP, co daje dodatkowe pole do popisu w postprodukcji.

Nieograniczone możliwości twórcze

DJI Mini 4 Pro to nie tylko narzędzie do tradycyjnego nagrywania. To także dron, który otwiera przed użytkownikami nowe perspektywy tworzenia materiałów wideo. Możesz nagrywać w pionie dzięki funkcji True Vertical Shooting, idealnej do treści na mediach społecznościowych i tworzenia nietypowych ujęć. Dron posiada 2-krotny zoom cyfrowy do zdjęć i 4-krotny zoom cyfrowy do filmów, co pozwala na nagrywanie fascynujących widoków z bezpiecznej odległości. Ruchy kamery z kątem nachylenia wynoszącym 60° dodają dynamiki do tworzonych nagrań.

Długi czas lotu i duży zasięg

Jeśli zastanawiasz się nad zasięgiem i czasem lotu, DJI Mini 4 Pro nie zawiedzie. Dzięki zaawansowanemu systemowi transmisji O4 może osiągnąć maksymalny zasięg transmisji wynoszący aż 10 kilometrów, co otwiera przed Tobą niemal nieograniczone możliwości eksploracji. Inteligentny akumulator pozwala na imponujący czas lotu sięgający nawet 34 minut. To urządzenie jest również wytrzymałe na różnorodne warunki atmosferyczne, pracując w zakresie temperatur od -10°C do 40°C.

Dron dla wszystkich

DJI Mini 4 Pro to urządzenie, które spełni oczekiwania zarówno profesjonalistów, jak i osób rozpoczynających swoją przygodę z dronami. Jego mobilność i lekkość sprawiają, że jest dostępny prawie dla każdego i może towarzyszyć Ci w każdej przygodzie. W wielu krajach i regionach nie wymaga on rejestracji ani dodatkowych szkoleń. DJI Mini 4 Pro to dron dla podróżników, którzy chcą uchwycić niezapomniane chwile, oraz dla twórców, którzy pragną eksperymentować z nowymi perspektywami w tworzeniu filmów i zdjęć. 


Najnowsze porady i artykuły:

Smartwatche czyli inteligentne zegarki cieszą się coraz większą popularnością. To nie tylko modny, ale też praktyczny gadżet.

W dzisiejszych czasach każdy powinien dbać o zdrowie. Dla wielu pacjentów wizyta u lekarza i przechodzenie przez rozmaite badania może oznaczać stres. Dla pacjenta najkorzystniejsza jest diagnostyka nieinwazyjna, taka jak biorezonans.

Przyjęło się, że najlepsze imprezy odbywają się zawsze, kiedy jest ciepło. Nie ma się więc co dziwić

Od długopisów po notesy - te drobne narzędzia pomagają nam w utrzymaniu organizacji i sprawności w miejscu pracy. W tym artykule dowiecie się, dlaczego artykuły biurowe są nieodłączną częścią naszej codzienności i jak wpływają na naszą produktywność

Ferie Krynica-Zdrój to okazja, by spędzić czas w miejscu, gdzie narciarskie emocje łączą się z relaksem w prawdziwym SPA. Luksusowy Hotel Krynica-Zdrój 12+ zaprasza na zimowy wypoczynek w malowniczym górskim kurorcie.

We Wrocławiu zarejestrowanych jest kilkadziesiąt portali, na których możemy zapoznać się z

W tym roku mieliśmy już trochę długich weekendów, co było doskonałą okazją do wypadów za miasto, spędzania czasu z rodziną

Polskie prawo pozwala na zorganizowanie pogrzebu dla płodów młodszych niż 22 tygodnie.

W dyskusjach na temat przyszłości tradycyjnej książki padają rozmaite opinie wyrażające zarówno pesymistyczne przekonania