Porada

Plakaty w twoim domuPlakaty w twoim domu

Od lat na ścianach króluje biel, która uwielbia towarzystwo oryginalnych dodatków. Obok drogich obrazów najlepszą opcją są wyjątkowe grafiki. Plakaty ścienne to skuteczny i efektowny sposób dekorowania ścian.

W dzisiejszych czasach obrazy abstrakcyjne cieszą się ogromną popularnością, są świetnym sposobem na wyrażenie siebie. Lubisz częste zmiany wystroju pomieszczeń? A może wynajmujesz mieszkanie i szukasz niedrogiego sposobu, aby wnętrze było bardziej twoje? Nieważne, jaki masz powód. Plakaty są idealne dla każdego.

Plakaty do każdego wnętrza

Zastanawiasz się, gdzie możesz umieścić plakaty? Dla prawdziwych miłośników sztuki każde pomieszczenie będzie odpowiednie. Salon to miejsce spotkań z rodziną i gośćmi, to tutaj stylowe plakaty są obowiązkowe! Dopasowane do kolorystyki domu lub po prostu charakteru jego mieszkańców. W pokoju dziecięcym możesz zawiesić bajkowe grafiki, na czasie są kwadratowe plakaty z ilustrowanymi zwierzakami. Korytarz to pierwsze pomieszczenie, które widzą odwiedzający nas przyjaciele. To tu powieś motywujące sentencje. W kuchni czy jadalni znajdzie się miejsce na jedzeniowe motywy – owoce, warzywa, kawa, to wdzięczne widoki.

Opraw w ramę

Możesz pogrupować różne plakaty do domu, aby stworzyć galerię ścienną. Użyj tych samych ramek do swoich plakatów, aby połączyć je w jedną całość. Plakaty nie muszą być tych samych wymiarów i kształtów, kwadraty i prostokąty w pionie i poziomie mogą stworzyć ciekawą kompozycję. Jeśli często zmieniasz wygląd swoich ścian to pomyśl o ramkach passe-partout. To elegancka, a przede wszystkim tania oprawa do zdjęć.

Passe-partout to różnej grubości kartonowe ramy, które nie tylko nadadzą stylowego wyglądu naszym wnętrzom, ale również zabezpieczą plakaty przed zniszczeniem. Pamiętaj, że nie musisz wiercić w ścianach, na rynku znajdziesz wiele metod zawieszania plakatów bezinwazyjnie.

Projekty plakatów na zamówienie

Nowe plakaty ścienne to nie tylko gotowe grafiki, ale również twoje własne dzieła sztuki. Przemijające lato i chłodna jesień, to czas wspomnień gorących urlopów. Wydrukuj zdjęcia z wakacji na ścianę i ciesz oko sentymentalnymi widokami.

Od lat nie wywołujemy już zdjęć, trzymamy je na nośnikach i w chmurze. Czasem dodajemy na konta społecznościowe, ale bardzo często zwyczajnie o nich zapominamy. Praktycznie każdy z nas ma w ręku bardzo dobre narzędzie do fotografowania – smartfon. Jeśli twoja galeria zdjęć pełna jest uroczych momentów z dziećmi, to nie pozwól jej zniknąć. Niech cieszą twoje oko na ścianach domu.

Nasze domowe zwierzaki, to także wdzięczni modele, stwórz fotoplakaty z ich zdjęć, niech ocieplą twój dom.

Jeśli masz w domu pendrive pełnego zdjęć rodzinnych lub odbyłeś profesjonalną sesję, np. ślubną czy z chrzcin, to na pewno wiesz, jak rzadko do nich zaglądasz. Piękne zdjęcia rodzinne i inne świetnie nadają się do wzbogacenia wystroju wnętrz.

Plakaty do domu mogą  być niepowtarzalne, a takie właśnie są twoje wspomnienia. Stwórz z nich bardzo dobrej jakości fotoplakaty.

Jesienne plakaty

Złota polska jesień to najpiękniejsza pora roku, bogata w niesamowite barwy. Wyjątkowe grafiki - kolorowe liście na drzewach, kasztany, lisy, jeże, sowy, a także dynie, grzyby czy kubek herbaty. Jeśli chcesz mieć jesienne wariacje na ścianach, to dobry moment na zmianę aranżacji. Ta pora roku to również idealny moment na sesje zdjęciowe. Żadna inna nie jest tak ciepła w barwy, które wręcz otulają nas na fotografiach.

Wybierz gotowe plakaty lub wydrukuj swoje własne zdjęcia i grafiki. W naszej kolekcji znajdziesz różne wzory i ciekawe motywy. Jeśli chcesz mieć taniej wszystkie dekoracje podaj w koszyku kod jesień i ciesz się rabatami.