Porada

Pakowanie lunchów i kanapek w gastronomii.Pakowanie lunchów i kanapek w gastronomii.

Jeżeli planujesz założyć działalność gastronomiczną skupiającą się na przygotowywaniu kanapek oraz lunchów, musisz zwrócić uwagę na kluczowy aspekt, jakim są odpowiednie opakowania. Na rynku można znaleźć wiele propozycji, jednak które z nich okażą się najlepsze? 

W jaki sposób pakować kanapki?

Na samym początku zaczniemy od podstaw, czyli pakowania kanapek. Mimo że mówimy tutaj o stosunkowo prostym w przygotowaniu daniu, należy zadbać o wybór odpowiedniego opakowania. W ten sposób możemy mieć pewność, że finalny produkt dotrze do klienta w nienagannym stanie. Jest to niesamowicie ważne, ponieważ przy zamawianiu na wynos, to właśnie opakowanie realnie wpływa na pierwsze wrażenie konsumenta. 

Gdzie szukać dobrych opakowań?

Jeżeli chcesz zdecydować się na sprawdzone rozwiązania do gastronomii, to w takim wypadku opakowania na kanapki Tedmark okażą się strzałem w dziesiątkę. Oferta tej hurtowni skupia w sobie liczne rozwiązania takie jak opakowania termiczne, foliowe lub te wykonane z tworzywa PET. Zapoznając się z tamtejszym asortymentem z całą pewnością uda Ci się znaleźć produkty, które doskonale sprawdzą się w Twojej działalności. Znajdziesz tam również niezawodne sposoby na pakowanie tortilli, wrapów oraz zapiekanek w wyjątkowo atrakcyjnych cenach hurtowych. 

Czym powinny charakteryzować się dobre lunchboxy?

Wiele lokali gastronomicznych decyduje się na przygotowywanie lunchów -  jeżeli również planujesz poszerzyć swoje menu o takie pozycje, być może warto dowiedzieć się czym powinny charakteryzować się wysokiej jakości lunchboxy?

Wytrzymałość to podstawa!

Głównym aspektem będzie oczywiście wysoka wytrzymałość oraz nieprzemakalność opakowań, która jest wręcz konieczna przy pakowaniu lunchów. Potrawy muszą dotrzeć do klientów w nienaruszonym stanie, aby mogły one nie tylko cieszyć podniebienie, ale również oczy. Dlatego decydując się na zakup pudełek jednorazowych warto zwrócić uwagę na tworzywo, z których zostały wykonane. Sprawdzoną propozycją będzie brązowy papier pokryty od wewnątrz warstwą PE (w przypadku dań mokrych, które będą miały bezpośredni kontakt z opakowaniem) oraz wysokiej jakości tektura.

Wygoda przede wszystkim!

Poza wytrzymałością należy również pamiętać o równie ważnej cesze, czyli wygodzie użytkowania. Klient lokalu gastronomicznego oczekuje, że opakowanie będzie proste oraz intuicyjne w obsłudze. Pojemniki lunch box Tedmark doskonale spełniają te wymagania, ponieważ ich otwarcie nie będzie w żaden sposób problematyczne. 

Zadbaj o ekologię!

Większość lunchboxów ma charakter jednorazowy, dlatego warto postawić swój wybór na rozwiązania, wyprodukowane z materiałów pochodzących z recyklingu. Dzięki temu Twoja działalność stanie się przyjaźniejsza planecie, a klienci spojrzą na Twój lokal przychylniejszym okiem.

Zaufaj sprawdzonej ofercie.

Jeżeli planujesz poszerzyć ofertę swojego lokalu gastronomicznego o menu lunchowe, zdecyduj się na zakup sprawdzonych pojemników na lunch oraz opakowań na kanapki od hurtowni Tedmark. Jesteśmy w stanie zagwarantować, że ta inwestycja nie zawiedzie Twoich oczekiwań. 


Najnowsze porady i artykuły:

Smartwatche czyli inteligentne zegarki cieszą się coraz większą popularnością. To nie tylko modny, ale też praktyczny gadżet.

W dzisiejszych czasach każdy powinien dbać o zdrowie. Dla wielu pacjentów wizyta u lekarza i przechodzenie przez rozmaite badania może oznaczać stres. Dla pacjenta najkorzystniejsza jest diagnostyka nieinwazyjna, taka jak biorezonans.

Przyjęło się, że najlepsze imprezy odbywają się zawsze, kiedy jest ciepło. Nie ma się więc co dziwić

Od długopisów po notesy - te drobne narzędzia pomagają nam w utrzymaniu organizacji i sprawności w miejscu pracy. W tym artykule dowiecie się, dlaczego artykuły biurowe są nieodłączną częścią naszej codzienności i jak wpływają na naszą produktywność

Ferie Krynica-Zdrój to okazja, by spędzić czas w miejscu, gdzie narciarskie emocje łączą się z relaksem w prawdziwym SPA. Luksusowy Hotel Krynica-Zdrój 12+ zaprasza na zimowy wypoczynek w malowniczym górskim kurorcie.

We Wrocławiu zarejestrowanych jest kilkadziesiąt portali, na których możemy zapoznać się z

W tym roku mieliśmy już trochę długich weekendów, co było doskonałą okazją do wypadów za miasto, spędzania czasu z rodziną

Polskie prawo pozwala na zorganizowanie pogrzebu dla płodów młodszych niż 22 tygodnie.

W dyskusjach na temat przyszłości tradycyjnej książki padają rozmaite opinie wyrażające zarówno pesymistyczne przekonania