Reklama

Nowy superszybki światłowód w OrangeNowy superszybki światłowód w Orange

[Artykuł Sponsorowany]

Trudno znaleźć technologię, która dziś oferowałaby w domowych warunkach wyższą prędkość pobierania i wysyłania danych niż internet światłowodowy. Doskonałym tego przykładem jest światłowód Orange, który bazuje na sieci FTTH.

Internet światłowodowy jest dostarczany bezpośrednio z centrali i od razu do mieszkania abonenta, bez rozpraszania sygnału. W efekcie odbiorca może cieszyć się prędkością nawet 1 Gb/s, co w praktyce umożliwia pobranie danych o wielkości 1 GB w ciągu zaledwie 8 sekund. I jeśli ten wynik zrobił na Tobie wrażenie, to mamy zaskakującą informację – Orange udowadnia, że da się jeszcze szybciej.

Najszybszy internet światłowodowy – do 2 Gb/s!

W podstawowej ofercie światłowodowej Orange proponuje trzy prędkości szybkiego internetu domowego do wyboru:

§  do 1 Gb/s pobierania i do 300 Mb/s wysyłania danych,

§  do 600 Mb/s pobierania i do 100 Mb/s wysyłania danych,

§  do 300 Mb/s pobierania i do 50 Mb/s wysyłania danych.

Wykorzystanie technologii FTTH pozwala uzyskać nie tylko pożądaną prędkość sieci, lecz także jej niskie opóźnienia i wysoką odporność sygnału na trudne warunki atmosferyczne. Operator postanowił jednak zaoferować użytkownikom jeszcze więcej, czego efektem jest superszybki internet Światłowód Pro 2.0:

§  do 2 Gb/s pobierania łącznie na wszystkich urządzeniach w domu i do 600 Mb/s wysyłania danych.

Jak działa superszybki Światłowód Pro 2.0 od Orange?

W polskich domach do jednej sieci jest podłączonych średnio 6 urządzeń. A im bardziej członkowie konkretnego gospodarstwa domowego zmierzają w kierunku smart domu, tym więcej przeróżnych sprzętów nawiązuje łączność z Wi-Fi w tym samym czasie.

Ultraszybki internet Światłowód Pro 2.0 jest zatem odpowiedzią na potrzeby wszystkich, którzy cenią sobie inteligentne rozwiązania. Umożliwia osiąganie łącznej prędkości pobierania danych przez wszystkie podłączone urządzenia na poziomie do 2 Gb/s. W praktyce oznacza to, że jeśli z siecią są połączone dwa sprzęty, np. laptop i smartfon, to na każdym z nich można uzyskać prędkość do 1 Gb/s.  

Oferta z superszybkim internetem od Orange

Światłowód Pro 2.0 to obecnie jeden z najszybszych internetów światłowodowych na polskim rynku. Do tego uwzględnia współczesne potrzeby gospodarstw domowych. Modem Funbox 6 zapewnia (poza Wi-Fi) aż 4 porty Ethernet, dzięki czemu można bez problemu podpiąć do niego kablem sieciowym równocześnie np. telewizor i konsolę.

Jak wygląda oferta szybkiego internetu od Orange? Na start dostajesz 2 miesiące abonamentu za 0 zł, bez względu na pakiet, który wybierzesz:

§  tylko Orange Światłowód Pro 2.0,

§  Orange Światłowód Pro 2.0 z telewizją,

§  Orange Światłowód Pro 2.0 z abonamentem komórkowym,

§  Orange Światłowód Pro 2.0 z abonamentem komórkowym i telewizją.

Do wybranego pakietu usług możesz również dołączyć 6 miesięcy Netflixa za darmo, po których cieszysz się niższą ceną za dostęp do jego biblioteki. Oferta Światłowód Pro 2.0 jest bowiem częścią oferty Orange Love, w ramach której im więcej wybierasz, tym mniej płacisz za każdą pojedynczą usługę.