Porada

Gładko i łatwo: przewodnik po kroku po goleniu głowy


Porady i newsy Cityon.pl

Ogolenie głowy jest zawsze ryzykownym posunięciem. Jeśli chcesz wykonać skok, możesz zyskać dużo większą kontrolę nad swoimi włosami. Dla niektórych osób łysy wygląd może im pasować do ziemi, a dodatkowym bonusem jest oszczędność kilku przyzwoitych pieniędzy u fryzjera. Jeśli czujesz się impulsywna, mamy dla Ciebie przewodnik, w którym krok po kroku dowiesz się, jak gładko ogolić głowę.


Przygotowanie


Choć może się to wydawać tak proste, jak chwytanie za maszynkę i obcinanie jej wszystkich, Twoje włosy muszą być w takim stanie, aby golenie było najprostsze z możliwych. Polecamy wizytę u fryzjera i przycięcie włosów do rozsądnej długości, a co za tym idzie, ułatwienie sobie wszystkiego.


Kąpiel pod prysznicem lub w wannie przed goleniem jest również bardzo ważna, jeśli chcesz, aby proces golenia przebiegał płynnie. Gorąca woda zmiękcza włoski i sprawia, że są one łatwiejsze do przycięcia. Sprawdź podwójnie, czy masz blizny lub nierówności i jesteś gotowa do wyjścia.


Używaj kremu do golenia


Podobnie jak w przypadku golenia zarostu, zastosowanie kremu do golenia sprawi, że golenie stanie się dużo bardziej komfortowe dla głowy, a jednocześnie zmniejszy ryzyko krwawienia. Ponadto, zawsze najlepiej jest stosować krem, który został stworzony specjalnie dla wrażliwej skóry. Podjęcie kroków w celu uniknięcia niepotrzebnych podrażnień znacznie ułatwi cały proces.


Znajdź swoją technikę


Kiedy zaczynasz golić głowę, ważne jest, abyś stosował właściwą technikę. Zawsze używaj lżejszych pociągnięć i utrzymuj równomierny nacisk na wszystkie części głowy. Nie ma pośpiechu, nie spiesz się i znajdź sposób, w jaki golisz włosy. Nie chcemy, aby którykolwiek z tych guzów golarki na Twojej głowie, gdy nie ma włosów, które mogłyby je ukryć!


Golenie we właściwy sposób


Jeśli szukasz najłagodniejszego rezultatu, najlepszym rozwiązaniem jest golenie wzdłuż konturów. Sprawia to, że wszystko jest bardziej równomierne na całej twojej głowie. Nie zatykaj również golarki - upewnij się, że czyścisz ją co kilka pociągnięć, aby utrzymać tę wydajność. Wreszcie, nie bój się być hojna z ilością używanego żelu do golenia; nakładaj go ponownie co kilka pociągnięć, a zmniejszysz swoje szanse na dodatkowe podrażnienia.


Pielęgnacja po goleniu


Rozpoznajesz tę osobę w lustrze? Umyj głowę pod kranem zimną wodą i upewnij się, że zmyjesz wszystkie luźne włosy. Kiedy wyschniesz, znajdź krem nawilżający o przyjemnym zapachu, który sprawi, że Twoja głowa będzie ładnie pachnieć i będzie czuć się nawilżona. Ponieważ Twoja skóra jest tak bardzo nawilżona, jest to najlepszy moment, aby nałożyć na nią wodę kolońską o świeżym zapachu jak wiśnia na wierzchu.


Kontynuujcie rutynę


Kiedy zauważysz, że Twoje włosy zaczynają za bardzo odrastać lub chcesz, aby były konsekwentnie golone, najlepszym sposobem jest zachowanie stałej rutyny. Oczywiście, ilość czasu, jaki musisz czekać na ponowne golenie, zależy od osoby, ale ogólnie rzecz biorąc, golenie co dwa tygodnie dobrze sprawdza się w utrzymaniu włosów w ryzach. Cokolwiek robisz, nie bądź leniwa przy goleniu. Tak jak mycie zębów czy mycie ogólne, im więcej tego robisz, tym lepiej. Więc nie martw się, jeśli od czasu do czasu popełnisz jakieś błędy.


Jeśli wszystkie te kroki zostaną wykonane prawidłowo, golenie głowy może być absolutną bryzą do przejścia. Modna, wygodna i oszczędzająca pieniądze, ogolona głowa jest warta rozważenia, jeśli chcesz coś zmienić.


Jeśli szukasz produktu z najwyższej półki, który pomoże Ci w problemach z przerzedzaniem się lub łysieniem, Sons są idealną firmą, która Ci w tym pomoże. Pomagamy podnieść zaufanie mężczyzn w całym kraju dzięki innowacyjnym, popychającym do przodu planom leczenia dostosowanym do Twojej sytuacji. Nasza sekcja Omówi szczegóły dotyczące naszych celów i tego, co chcemy osiągnąć. Zasadniczo wierzymy w prostą i przystępną cenowo kurację, która obejmuje stosowanie Minoksydylu i Finasterydów.Dodaj swoją wizytówkę
 
Szukasz większej ilości klientów lub chcesz wypromować swoje miejsce? CityOn.pl oferuje darmowe oferty dla firm, które chcą, aby ich nazwa pojawiła się w sieci. Kontroluj swoje informacje biznesowe, w tym godziny, produkty, lokalizacje i inne.
 
Dodaj swoją wizytówkę


Zobacz inne wpisy:


Jak wyciągnąć kleszcza? Kleszcz - jak go usunąc?

Co robić gdy już znajdziemy wbitego kleszcza? Po pierwsze działać szybko!!! Im szybciej kleszcza wyciągniemy tym mniejsza szansa zarażenia chorobami.

Jak nauczyć się tańca?

Obecnie, w dobie programu „Taniec z gwiazdami”, coraz więcej osób decyduje się na naukę tańca. Jednak nadal wiele osób nie rozpoczyna przygody z tańcem, ze względu na równe blokady i obawy.

Jak przygotować się do przeprowadzki?

Radość z nowego / otrzymanego / kupionego / wynajętego mieszkania nie może równać się z niczym innym. Większość z nas marzy by wyprowadzić się do swoich czterech kątów.

Jak kupować żywność? Jak kupować jedzenie

Nie daj sobą manipulować! Zawsze na zakupy wybieraj się z pełnym brzuszkiem. Przed zakupami zjedz coś konkretnego - nie wybieraj się na zakupy głodny/a - kupisz bowiem wtedy więcej.

Jak wybrać szkołę i kurs tańca towarzyskiego?

Niektórzy mówią, że taniec towarzyski to: wertykalna frustracja horyzontalnego pożądania. Po części mają rację, bo przecież w tańcu o to chodzi, żeby między partnerką, a partnerem wytworzyła się specyficzna więź. Tak by ona mogła w tańcu rozkwitnąć,

Kiedy należy się udać na wizytę do reumatologa?

Reumatologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami reumatycznymi kości i stawów oraz chorobami zapalnymi tkanki łącznej.

Dom z betonu komórkowego. Wady i zalety

Beton komórkowy charakteryzuje się dobrą izolacyjnością termiczną. Wynika z jego porowatej struktury. Uzyskuje się go w procesie produkcji polegającym między innymi na spulchnianiu pęcherzykami wodoru. Wówczas dodaje się proszek bądź pastę aluminiową.

KONOPIA - Czy jest taka straszna? Podstawowe informacje które musisz znać!

W wielu badaniach zajmowano się znanym wielu palaczom haszyszu i marihuany zjawiskiem wilczego apetytu. Często, gdy dana osoba zaczyna odczuwać działanie THC, natychmiast przemieszcza się w kierunku lodówki, lub zrywa opakowanie z tabliczki czekolady.

W jaki sposób odpowiednio pielęgnować trawnik na wiosnę?

Choć teorii na ten temat krąży wiele, najlepszym okresem do wykonania pierwszych zabiegów pielęgnacyjnych trawy przypada na okres przełomu marca i kwietnia.

Pomysł na udane wakacje nad morzem

Dokąd udać się na wymarzone wakacje nad morzem? Aby uniknąć rozczarowań, trzeba pomyśleć nie tylko o atrakcyjności samej miejscowości

Top 10 pomysłów na udane wakacje w Międzyzdrojach

Polskie wybrzeże to jedno z piękniejszych miejsc w kraju. Z tego względu wybranie spośród dziesiątek miejscowości może być niełatwym zadaniem. Szczęśliwie na wybrzeżu mamy prawdziwą perłę, jaką są Międzyzdroje

Cudowne właściwości owoców granatu

Przekazy o cudownych właściwościach owoców granatu powszechnie znane były już w starożytności. Granat czczono wówczas jako owoc wiecznej młodości i płodności, pozwalający zachować dobre samopoczucie i witalność przez lata.

Jak zabezpieczyć rower przed kradzieżą?

Kradzież roweru to przykra sytuacja dla każdego właściciela. Oprócz sprzętu o wartości często sentymentalnej, możemy stracić także równowartość dużej sumy pieniędzy, wydanej na sam pojazd i jego doposażenie.


Zobacz więcej artykułów