Porada

Firma przeprowadzkowa: kluczowe cechy profesjonalnego partnera do międzynarodowej przeprowadzkiFirma przeprowadzkowa: kluczowe cechy profesjonalnego partnera do międzynarodowej przeprowadzki

Wraz ze stałym międzynarodowym transportem towarów i towarów od czasu do czasu wiele osób lub organizacji musi przeprowadzić się za granicę, często z transportem rzeczy osobistych lub wyposażonym biurem, lub nawet niewielkim sprzętem produkcyjnym. Poniżej porozmawiamy o transporcie rzeczy osobistych, a także o przeprowadzce mieszkania, domu czy biura za granicę. Na początek poproś kilka międzynarodowych firm przeprowadzkowych o cennik ich usług. Pamiętaj, że każda przeprowadzka za granicę jest wyjątkowa na swój sposób, i znalezienie firmy odpowiedniej do Twojej przeprowadzki zwykle nie jest łatwym zadaniem.

Jakie kryteria musi spełnić międzynarodowa firma przeprowadzkowa?

Wydaje się, że doświadczona firma przewozowa z pewnością przedstawi klientowi wymagania dotyczące inwentaryzacji i oznakowania przewożonego ładunku, rzeczy, dokumentów, sprzętu, oceni zakres i koszt roboty i będzie gotowa do zawarcia umowy przewozu. Być może przewoźnik zaproponuje Ci samodzielne pakowanie ładunku. Po zapoznaniu się z ofertami kilku przewoźników możesz wybrać opcję, która najbardziej Ci odpowiada. Przeprowadzając się za granicę, należy również wziąć pod uwagę następujące kwestie:

 • doświadczenie przewoźnika w podobnych przeprowadzkach międzynarodowych;
 • obecność agenta celnego u przewoźnika;
 • zakres prac przeprowadzkowych wykonywanych przez przewoźnika, możliwość przemieszczania się od drzwi do drzwi;
 • możliwość poprzedniego podglądu cennika usług przeprowadzek międzynarodowych przewoźnika;
 • warunki ubezpieczenia ładunku.

Przeprowadzka, i to zagraniczna, jest z definicji kłopotliwą sprawą. Tę sprawę lepiej powierzyć profesjonalistom.

Przeprowadzki międzynarodowe w Polsce

Jeśli planujesz przeprowadzkę zagraniczną do Warszawy lub z dowolnego miejsca w Warszawie, zwróć uwagę na międzynarodową firmę transportową EA Logistic z biurem w Warszawie, zapytaj o jej cennik przeprowadzek międzynarodowych. Doświadczona firma od ponad ośmiu lat na rynku transportu międzynarodowego. Wśród świadczonych przez nią usług znajduje się transport międzynarodowy i relokacja, w czym firma ma duże doświadczenie. EA Logistic wyróżnia profesjonalne podejście do wszystkich etapów przeprowadzki, od inwentaryzacji ładunku klienta po rozładunek na miejscu przyjazdu. Własna i partnerska flota pojazdów, zespół doświadczonych menedżerów, ubezpieczenie ładunku, obecność agenta celnego, informowanie klienta o procesie dostarczenia ładunku do miejsca przeznaczenia na wszystkich etapach, doświadczenie w transporcie międzynarodowym do 165 krajów. 

Jeśli chodzi o Polskę, EA Logistic wypełnia przeprowadzki międzynarodowe, cennik których jest przystępny. Ma doświadczenie w transporcie mienia do i z takich krajów jak:

 • Niemcy.
 • Włochy.
 • Belgia.
 • Dania.
 • Hiszpania.
 • Norwegia.

Wśród klientów EA Logistic, którzy zamawiali przeprowadzki międzynarodowe – Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Katowice oraz mieszkańcy innych dużych i małych miast w Polsce.

Podczas przeprowadzania przeprowadzek EA Logistic samodzielnie zapewnia cały zakres prac, w tym ocenę, pakowanie, załadunek/rozładunek, ubezpieczenie ładunku, procedury celne i sam transport. W umowie przewozu może być również zawarty demontaż i montaż mebli. Klient ma możliwość monitorowania procesu przeprowadzki w czasie rzeczywistym. Cennik usług przeprowadzkowych EA Logistic zapytaj w biurze warszawskim firmy.

 


Najnowsze porady i artykuły:

Napój Ayran to tradycyjny napój spożywany od wieków głównie w krajach Bliskiego Wschodu, takich jak Turcja, Armenia i Iran.

Imię Weronika ma swoje korzenie w łacinie i grece, wywodzi się od słowa "vera", oznaczającego "prawda" lub "wiara".

W pulsującym sercu cyfrowego królestwa, gdzie wirtualne i namacalne przeplatają się, Alex został uwikłany w kuszącą sieć zakładów sportowych online.

Podlewanie roślin doniczkowych to jedna z podstawowych czynności w dbaniu o ich zdrowie i dobrą kondycję.

Imię Maciej, noszone przez wiele osób na całym świecie, kryje w sobie zarówno bogactwo historii, jak i wyjątkowe cechy osobowości.

Imię Seweryn, noszone przez wiele osób na całym świecie, kryje w sobie bogactwo historii i symboliki.

Imię Ada nosi ze sobą bogatą historię i symbolikę, która wpływa na życie jego nosiciela. W niniejszym artykule zgłębimy różne aspekty tego imienia,

Biuro księgowe Katowice oraz biuro rachunkowe Katowice to kluczowe punkty wsparcia dla przedsiębiorców działających na terenie tego dynamicznie rozwijającego się miasta. Wybór profesjonalnej firmy zajmującej się księgowością i rachunkowością

Lubaczów jest miastem na Podkarpaciu, które znajduje się bardzo blisko granicy z Ukrainą. To niewielkie miasto liczące niecałe 12 tysięcy mieszkańców. Posiada jednak bardzo bogatą historię, a pierwsze informacje na jego temat pojawiły się już w 1204 roku.