Turystyka

Ferie Krynica-Zdrój SKI & SPA First MinuteFerie Krynica-Zdrój SKI & SPA First Minute

ARTYKUŁ SPONSOROWANYFerie Krynica-Zdrój to okazja, by spędzić czas w miejscu, gdzie narciarskie emocje łączą się z relaksem w prawdziwym SPA. Luksusowy Hotel Krynica-Zdrój 12+ zaprasza na zimowy wypoczynek w malowniczym górskim kurorcie. Pakiet obejmuje zarówno aktywne spędzanie czasu dla narciarzy, jak i relaks oraz regenerację sił w komfortowo wyposażonych gabinetach odnowy biologicznej. W górach panują doskonały klimat i warunki, aby spędzić stylowy zimowy urlop! 

Aktywne ferie Krynica-Zdrój w przedsprzedaży First Minute 

Luksusowe ferie zimowe Krynica-Zdrój z bogatym pakietem atrakcji proponowanych przez organizatora to gotowy pomysł na zimowy urlop. Hotel SPA położony jest u stóp Jaworzyny Krynickiej. Panują tu znakomite warunki dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu i oddawania się zimowemu szaleństwu. W Krynicy-Zdrój, zwanej również Krynicą Górską, można uprawiać sporty zimowe albo po prostu odpoczywać na słonecznym stoku, relaksując się ciekawą książką. W przedsprzedaży dostępny jest już pakiet narciarski Krynica-Zdrój. Aby z niego skorzystać, wystarczy zaplanować pobyt w dogodnym systemie rezerwacji online. Hotel SPA Krynica-Zdrój 12+ zaprasza wyłącznie gości, którzy ukończyli dwunasty rok życia.

 

Ferie zimowe Krynica-Zdrój z widokiem na ośnieżone szczyty 

 

Unikatowa propozycja ferii zimowych Krynica-Zdrój obejmuje 2 noclegi w komfortowym pokoju z wyjątkowym widokiem na zimowy pejzaż górski oraz ekskluzywny program zabiegów w hotelowym SPA. Doskonała lokalizacja hotelu w sąsiedztwie Jaworzyny Krynickiej, komfortowe pokoje, wyśmienita oferta kulinarna oraz bogato wyposażona strefa SPA to niezawodny przepis na udany zimowy wypoczynek. Warto już dziś zaplanować pobyt, ponieważ liczba pokoi w ramach przedsprzedaży na ferie jest ograniczona. 

 

W cenie pakietu ferie Krynica-Zdrój First Minute goście otrzymują: 

  • Minimum 2 noclegi w komfortowym pokoju;
  • Śniadania w formie urozmaiconego bufetu;
  • Trzydaniowe kolacje à la carte w restauracji; 
  • Specjalna oferta dla narciarzy: 10% rabatu na skipass kupowany w hotelowej recepcji na wybrany stok Jaworzyna Krynicka lub Słotwiny Arena.  

Hotel Krynica-Zdrój ferie SKI & SPA 

Hotel na ferie Krynica-Zdrój poza zorganizowanymi wyjazdami na stoki narciarskie zapewnia nieograniczony dostęp do Centrum SPA. Czekają tam na gości trzy jacuzzi (w tym jedno zewnętrzne), basen, zespół saun – sauna fińska, łaźnia parowa, caldarium i strefa relaksu. Miłośnicy aktywnego spędzania czasu mają dla siebie strefę sportową z salą fitness oraz studio cardio, siłownię i stół do tenisa stołowego. Goście mogą również bezpłatne skorzystać z wypożyczenia kijków do Nordic Walking. Wieczorami natomiast warto skorzystać ze strefy rozrywki lub przytulnego kącika czytelniczego i hotelowej biblioteczki. 

Hotel na ferie Krynica-Zdrój zaprasza gości na klimatyczne wieczory muzyczne przy kominku. Dodatkową atrakcją są seanse saunowe z Sauna Masterem, zajęcia na świeżym powietrzu i w sali fitness m.in.: poranne rozgrzewki, tabata, aqua-aerobic, zajęcia jogi, pilates czy stretching. 

Ferie Krynica-Zdrój — czas tylko dla siebie 

Wybór Krynicy-Zdrój na ferie w górach usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających gości. Kurort czaruje wyjątkową atmosferą, a wnętrza hotelu zachwycają stylowym wystrojem. Spędzicie to wspaniałe ferie zimowe! Komfortowo wyposażone pokoje, widok na zimowy pejzaż, niezapomniana atmosfera, blask kominka o zmroku, kameralna muzyka działa na wszystkie zmysły! Organizator ze szczególną starannością dba o najwyższy poziom komfort dla gości. Szef kuchni zachwyci smakami wyszukanych dań, a zabiegi w SPA dopełnią pobyt wyjątkowymi chwilami błogiego relaksu. Czas wspólnie spędzony z bliską osobą lub we własnym towarzystwie i głęboko relaksujący odpoczynek warto sobie podarować na rozgrzanie zimowego chłodu. Pobyt w ramach ceny pakietu First minute można zaplanować w systemie rezerwacji online bądź telefonicznie w recepcji hotelu. 

 


Najnowsze porady i artykuły:

Napój Ayran to tradycyjny napój spożywany od wieków głównie w krajach Bliskiego Wschodu, takich jak Turcja, Armenia i Iran.

Imię Weronika ma swoje korzenie w łacinie i grece, wywodzi się od słowa "vera", oznaczającego "prawda" lub "wiara".

W pulsującym sercu cyfrowego królestwa, gdzie wirtualne i namacalne przeplatają się, Alex został uwikłany w kuszącą sieć zakładów sportowych online.

Podlewanie roślin doniczkowych to jedna z podstawowych czynności w dbaniu o ich zdrowie i dobrą kondycję.

Imię Maciej, noszone przez wiele osób na całym świecie, kryje w sobie zarówno bogactwo historii, jak i wyjątkowe cechy osobowości.

Imię Seweryn, noszone przez wiele osób na całym świecie, kryje w sobie bogactwo historii i symboliki.

Imię Ada nosi ze sobą bogatą historię i symbolikę, która wpływa na życie jego nosiciela. W niniejszym artykule zgłębimy różne aspekty tego imienia,

Biuro księgowe Katowice oraz biuro rachunkowe Katowice to kluczowe punkty wsparcia dla przedsiębiorców działających na terenie tego dynamicznie rozwijającego się miasta. Wybór profesjonalnej firmy zajmującej się księgowością i rachunkowością

Lubaczów jest miastem na Podkarpaciu, które znajduje się bardzo blisko granicy z Ukrainą. To niewielkie miasto liczące niecałe 12 tysięcy mieszkańców. Posiada jednak bardzo bogatą historię, a pierwsze informacje na jego temat pojawiły się już w 1204 roku.