Blog

Elektryczna flota samochodów dostawczychElektryczna flota samochodów dostawczych

W dzisiejszych czasach coraz więcej firm rozważa przejście na flotę elektrycznych samochodów dostawczych, a jednym z liderów w tej dziedzinie jest Volkswagen ze swoim modelem VW ID.Buzz Cargo. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i wsparciu finansowemu od Volkswagen Financial Services, przesiadka na elektryczną flotę staje się nie tylko ekologicznie odpowiedzialna, ale również ekonomicznie opłacalna. Oto, jak możesz sfinansować swoje nowe elektryczne samochody dostawcze i dlaczego warto wybrać VW ID.Buzz Cargo.

VW ID.Buzz Cargo to nowoczesny elektryczny samochód dostawczy, który łączy w sobie funkcjonalność i ekologię. Inspirując się legendarnym Bullikiem, ten model w nowoczesnej odsłonie oferuje nie tylko wyjątkowy design, ale także znakomitą wydajność. Silnik o mocy 150 kW i akumulator o pojemności 77 kWh zapewniają odpowiedni zasięg, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla miejskich i podmiejskich dostaw.

Jak sfinansować elektryczny samochód dostawczy?

Volkswagen Financial Services oferuje szeroki wachlarz możliwości finansowania, dostosowanych do potrzeb różnych klientów, zarówno biznesowych, jak i indywidualnych. Oto przegląd najważniejszych opcji:

Leasing JAK ABONAMENT:

  • Dla kogo: Idealny dla firm, które chcą niskich miesięcznych rat.

  • Warunki: Spłata jedynie części wartości pojazdu, prognozowanego spadku wartości auta w okresie finansowania. Opłata wstępna wynosi od 0% do 30%.

  • Czas trwania: 2-4 lata.

  • Zakończenie umowy: Możliwość wykupu auta lub zwrotu pojazdu i zamiany na nowy model z kolejnym finansowaniem.

Leasing KLASYCZNY:

  • Dla kogo: Dla przedsiębiorców planujących wykupić samochód po zakończeniu leasingu.

  • Warunki: Opłata wstępna od 0% do 45%. Okres leasingu od 2 do 5 lat. Wartość wykupu wynosi od 1% do 25% wartości auta.

  • Zalety: Niskie koszty całkowite i opcja wykupu samochodu na własność.

NAJEM:

  • Dla kogo: Dla firm i klientów indywidualnych ceniących wygodę i kompleksową obsługę.

  • Warunki: Stała miesięczna opłata obejmująca ubezpieczenie komunikacyjne, serwis auta, pełen serwis opon, zarządzanie szkodami, assistance oraz samochód zastępczy.

  • Zalety: Przewidywalność kosztów i brak konieczności wykupu auta po zakończeniu umowy.

Inwestycja w elektryczne samochody dostawcze, takie jak VW ID.Buzz Cargo, to krok w przyszłość, który przynosi korzyści zarówno środowiskowe, jak i ekonomiczne. Dzięki elastycznym opcjom finansowania oferowanym przez Volkswagen Financial Services, możesz dostosować sposób finansowania do swoich indywidualnych potrzeb, nie obciążając przy tym zbytnio budżetu. Już dziś sprawdź, na co stać elektrycznego Volkswagena i skorzystaj z możliwości, jakie daje nowoczesna flota elektrycznych samochodów dostawczych.


Najnowsze porady i artykuły na naszym blogu

W Gliwicach, podobnie jak w innych miastach Polski, notariusz pełni nieocenioną rolę w sferze prawnej. Notariusz to osoba, która nie tylko sporządza akty notarialne, ale również zajmuje się wieloma innymi zadaniami związanymi z prawem.

W dzisiejszych czasach, kiedy każdy centymetr kwadratowy w naszych domach jest na wagę złota, a każda chwila czasu jest cenna, poszukujemy urządzeń AGD,

Wyspy Kanaryjskie to częsty cel zakochanych par i nowożeńców, którzy wybierają się w podróż poślubną. Teneryfa przyciąga zróżnicowanym klimatem, atrakcje na Gran Canarii nie pozwolą na nudę, a Fuerteventura to raj dla miłośników sportów wodnych. Którą wyspę wybrać na podróż we dwoje?

Olejek do brody to podstawowy kosmetyk każdego brodacza, który dba o swój zarost. Wybór odpowiedniego produktu może jednak przysporzyć wielu trudności, szczególnie początkującym.

Maska antysmogowa odpowiada za oczyszczanie wdychanego powietrza z zanieczyszczeń. Aby podnieść skuteczność działania takiej maseczki, należy zaopatrzyć się w odpowiedniej jakości filtry

Jeden z najważniejszych elementów kościoła to liturgia, w której obecna jest nie tylko duchowa forma, lecz także wspaniałe stroje i dodatki.

Nowoczesny rekuperator thessla green, który mierzy na bieżąco rzeczywiste przepływy powietrza i ustawia prędkości obrotowe wentylatorów w taki sposób, by strumień powietrza nawiewanego

W ostatnich latach, kosmetyki koreańskie zdobyły globalną popularność, a jednym z kluczowych graczy na tym rynku jest marka Mary&May.

Pełna księgowość dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością to kompleksowa usługa księgowa, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania każdej spółki.