Remont i budowa

Dlaczego warto zdecydować się na grzejnik elektryczny z termostatem?

Blog CityOn.pl

Podziel się ze znajomymi:Grzejnik elektryczny z termostatem to urządzenie funkcjonalne i praktyczne – pozwala mieć pełną kontrolę nad temperaturą w pomieszczeniu. Wkład olejowy jest dodatkowym atutem, bowiem znacznie szybciej się nagrzewa oraz dłużej utrzymuje ciepło, w odróżnieniu od tradycyjnego kaloryfera wypełnionego wodą.


article-thumb-2

Ogrzewam z termostatem

Grzejnik elektryczny z termostatem to ekologiczne rozwiązanie, przyjazne środowisku i planecie. Ze względu na ekonomiczny i energooszczędny charakter urządzenia, grzejnik na prąd polecany jest osobom, którym zależy na oszczędnym systemie grzewczym. Dodatkowo jest w pełni bezpieczny dla osób chorych oraz alergików, ponieważ nie spala kurzu i nie wysusza powietrza.

Grzejnik sterowany analogowo

W zależności od przeznaczenia oraz wykorzystania, grzejnik elektryczny z termostatem dostępny jest w wariancie sterowanym analogowo lub cyfrowo. Urządzenie analogowe dedykowane jest szczególnie osobom starszym lub takim, które nie wymagają od ogrzewacza cech typowo rodzicielskich, grzejnik wyposażony jest w:

  • pracę manualną umożliwiającą ręczne obsługiwanie grzejnika,
  • przełącznik trybu komfort/redukcja,
  • programator tygodniowy – pozwalający na utworzenie planu, według którego urządzenie będzie odtwarzało poszczególne elementy,
  • wykrywanie otwartego okna – w momencie, gdy temperatura w pomieszczeniu spadnie o 2°C, grzejnik elektryczny z termostatem włączy tryb antyfreez (antyzamarzanie),
  • adaptacyjny start – funkcja, uruchamiająca się podczas ustawienia pierwszego wydarzenia w programowaniu tygodniowym.

Grzejnik sterowany cyfrowo

Grzejnik sterowany cyfrowo posiada wszystkie funkcje analogowe oraz kilka dodatkowych. Z uwagi na ich charakter, określane są one jako funkcje rodzicielskie:

  • funkcja CHILD – zabezpiecza powierzchnię urządzenia przed możliwością oparzenia się przez dziecko,
  • funkcja NIGHT – automatycznie obniża poziom temperatury nocą, dzięki czemu komfort i wygoda snu są znacznie podwyższone,
  • funkcja TURBO – w ekspresowym tempie wypełnia pomieszczenie ciepłym powietrzem. Przydatna szczególnie podczas przygotowywania kąpieli dziecka w łazience.

Warto zdecydować się na zakup grzejnika elektrycznego z termostatem. Mobilność urządzenia oraz optymalny kształt pozwala na umieszczenie ogrzewacza w każdym wnętrzu w mieszkaniu, żłobkach, przedszkolach, szpitalach, biurach, urzędach czy innego rodzaju instytucjach użyteczności publicznej.


Zobacz inne wpisy:


Jak wyciągnąć kleszcza? Kleszcz - jak go usunąc?

Co robić gdy już znajdziemy wbitego kleszcza? Po pierwsze działać szybko!!! Im szybciej kleszcza wyciągniemy tym mniejsza szansa zarażenia chorobami.

Jak nauczyć się tańca?

Obecnie, w dobie programu „Taniec z gwiazdami”, coraz więcej osób decyduje się na naukę tańca. Jednak nadal wiele osób nie rozpoczyna przygody z tańcem, ze względu na równe blokady i obawy.

Jak przygotować się do przeprowadzki?

Radość z nowego / otrzymanego / kupionego / wynajętego mieszkania nie może równać się z niczym innym. Większość z nas marzy by wyprowadzić się do swoich czterech kątów.

Jak kupować żywność? Jak kupować jedzenie

Nie daj sobą manipulować! Zawsze na zakupy wybieraj się z pełnym brzuszkiem. Przed zakupami zjedz coś konkretnego - nie wybieraj się na zakupy głodny/a - kupisz bowiem wtedy więcej.

Jak wybrać szkołę i kurs tańca towarzyskiego?

Niektórzy mówią, że taniec towarzyski to: wertykalna frustracja horyzontalnego pożądania. Po części mają rację, bo przecież w tańcu o to chodzi, żeby między partnerką, a partnerem wytworzyła się specyficzna więź. Tak by ona mogła w tańcu rozkwitnąć,

Kiedy należy się udać na wizytę do reumatologa?

Reumatologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami reumatycznymi kości i stawów oraz chorobami zapalnymi tkanki łącznej.

Dom z betonu komórkowego. Wady i zalety

Beton komórkowy charakteryzuje się dobrą izolacyjnością termiczną. Wynika z jego porowatej struktury. Uzyskuje się go w procesie produkcji polegającym między innymi na spulchnianiu pęcherzykami wodoru. Wówczas dodaje się proszek bądź pastę aluminiową.

KONOPIA - Czy jest taka straszna? Podstawowe informacje które musisz znać!

W wielu badaniach zajmowano się znanym wielu palaczom haszyszu i marihuany zjawiskiem wilczego apetytu. Często, gdy dana osoba zaczyna odczuwać działanie THC, natychmiast przemieszcza się w kierunku lodówki, lub zrywa opakowanie z tabliczki czekolady.

W jaki sposób odpowiednio pielęgnować trawnik na wiosnę?

Choć teorii na ten temat krąży wiele, najlepszym okresem do wykonania pierwszych zabiegów pielęgnacyjnych trawy przypada na okres przełomu marca i kwietnia.

Pomysł na udane wakacje nad morzem

Dokąd udać się na wymarzone wakacje nad morzem? Aby uniknąć rozczarowań, trzeba pomyśleć nie tylko o atrakcyjności samej miejscowości

Top 10 pomysłów na udane wakacje w Międzyzdrojach

Polskie wybrzeże to jedno z piękniejszych miejsc w kraju. Z tego względu wybranie spośród dziesiątek miejscowości może być niełatwym zadaniem. Szczęśliwie na wybrzeżu mamy prawdziwą perłę, jaką są Międzyzdroje

Cudowne właściwości owoców granatu

Przekazy o cudownych właściwościach owoców granatu powszechnie znane były już w starożytności. Granat czczono wówczas jako owoc wiecznej młodości i płodności, pozwalający zachować dobre samopoczucie i witalność przez lata.

Jak zabezpieczyć rower przed kradzieżą?

Kradzież roweru to przykra sytuacja dla każdego właściciela. Oprócz sprzętu o wartości często sentymentalnej, możemy stracić także równowartość dużej sumy pieniędzy, wydanej na sam pojazd i jego doposażenie.


Zobacz więcej artykułów