Porada

Dlaczego warto zdecydować się na biorezonans?Dlaczego warto zdecydować się na biorezonans?

W dzisiejszych czasach każdy powinien dbać o zdrowie. Dla wielu pacjentów wizyta u lekarza i przechodzenie przez rozmaite badania może oznaczać stres. Dla pacjenta najkorzystniejsza jest diagnostyka nieinwazyjna, taka jak biorezonans. Wczesne wykrycie przyczyn dolegliwości umożliwia przystąpienie do leczenia różnych chorób już na samym początku. W artykule wyjaśniamy, dlaczego warto zapisać się na badanie biorezonansem. 

1. Co wykrywa biorezonans?

2. Skuteczność biorezonansu, czyli jakie korzyści daje badanie?

Pacjenci w przypadku pogorszenia stanu zdrowia poszukują różnych sposobów na to, by bezboleśnie przejść przez badania, które przyczynią się do postawienia diagnozy. Na całym świecie jest wielu zwolenników biorezonansu. To badanie to nie to samo co rezonans magnetyczny, który jest stosowany w przypadku konwencjonalnej medycyny. Terapia biorezonansem pomaga między innymi w wykrywaniu chorób wątroby i innych narządów wewnętrznych, inwazji pasożytów, wirusów i grzybów. Gdy w grę wchodzi biorezonans kraków, pacjent może umówić się na badanie przez telefon lub online. Warto podkreślić, że określenie biorezonans magnetyczny nie jest prawidłowe. 

Co wykrywa biorezonans?

Stosowanie biorezonansu jest zalecane w przypadku podejrzenia występowania chorób alergicznych. Może wykryć wszelkiego rodzaju pasożyty, bakterie, wirusy, metale ciężkie i zakażenia grzybiczne. To badanie może też pokazać, czy w organizmie zaczynają się lub toczą choroby nowotworowe. Bardzo popularne jest odczulanie biorezonansem. Najczęściej to dotyczy zwalczania nałogów (alkohol lub papierosy). Co do skutków ubocznych, to mogą wystąpić objawy wskazujące na przykład na pozbywanie się toksyn (zawroty głowy, skoki ciśnienia tętniczego krwi). Przeciwskazaniem do badania biorezonansem jest wszczepiony rozrusznik serca, stan po zawale mięśnia sercowego lub po przebytym udarze, a także epilepsja oraz ciąża. 

Skuteczność biorezonansu, czyli jakie korzyści daje badanie?

Przede wszystkim ta metoda wspomaga układ odpornościowy, co w szczególności jest korzystne w sezonie jesienno — zimowym, gdy szaleją wirusy (grypa, COVID-19). Biorezonans pomaga w leczeniu chorób, które wywoływane są przez różne patogeny. Jest pomocny przy leczeniu alergii. Bardzo chętnie poddają się terapii biorezonansem osoby, które nie mogą sobie poradzić z rzuceniem palenia papierosów czy picia alkoholu w nadmiernych ilościach. Należy pamiętać, że za pomocą biorezonansu można pozbyć się tych uciążliwych nałogów, ale w rzeczy samej konieczna jest też zmiana stylu życia. 


Najnowsze porady i artykuły:

Napój Ayran to tradycyjny napój spożywany od wieków głównie w krajach Bliskiego Wschodu, takich jak Turcja, Armenia i Iran.

Imię Weronika ma swoje korzenie w łacinie i grece, wywodzi się od słowa "vera", oznaczającego "prawda" lub "wiara".

W pulsującym sercu cyfrowego królestwa, gdzie wirtualne i namacalne przeplatają się, Alex został uwikłany w kuszącą sieć zakładów sportowych online.

Podlewanie roślin doniczkowych to jedna z podstawowych czynności w dbaniu o ich zdrowie i dobrą kondycję.

Imię Maciej, noszone przez wiele osób na całym świecie, kryje w sobie zarówno bogactwo historii, jak i wyjątkowe cechy osobowości.

Imię Seweryn, noszone przez wiele osób na całym świecie, kryje w sobie bogactwo historii i symboliki.

Imię Ada nosi ze sobą bogatą historię i symbolikę, która wpływa na życie jego nosiciela. W niniejszym artykule zgłębimy różne aspekty tego imienia,

Biuro księgowe Katowice oraz biuro rachunkowe Katowice to kluczowe punkty wsparcia dla przedsiębiorców działających na terenie tego dynamicznie rozwijającego się miasta. Wybór profesjonalnej firmy zajmującej się księgowością i rachunkowością

Lubaczów jest miastem na Podkarpaciu, które znajduje się bardzo blisko granicy z Ukrainą. To niewielkie miasto liczące niecałe 12 tysięcy mieszkańców. Posiada jednak bardzo bogatą historię, a pierwsze informacje na jego temat pojawiły się już w 1204 roku.