Blog

CUDOWNE, rozwijające Zabawki dla Twojego 5-Latka! świąteczne propozycjeCUDOWNE, rozwijające Zabawki dla Twojego 5-Latka! świąteczne propozycje

Szukasz prezentu, który rozjaśni dzień Twojego 5-latka? Zerknij na nasze propozycje, gdzie zebraliśmy wyjątkowe, sprawdzone  i rozwijające pomysły na prezenty dla pięciolatków. Razem znajdziemy ten idealny prezent, który uczyni ich święto jeszcze bardziej magicznym!

 

1. ZABAWKI KREATYWNE ZRÓB TO SAM

Twórzcie razem z zestawem "Zrób to Sam - Kalejdoskop" od Djeco! Ta kreatywna zabawka pozwoli Twojemu dziecku na zaprojektowanie własnego, niepowtarzalnego kalejdoskopu, bawiąc się różnorodnymi akcesoriami w zestawie. Dodatkowo, dołączona podstawa pozwoli pięknie wyeksponować gotowe dzieło, a praktyczne pudełko posłuży do przechowywania elementów. Idealne dla młodych artystów, którzy uwielbiają odkrywać świat poprzez zabawę i twórcze działanie!

Obraz2

Zdjęcie: DJECO ZRÓB TO SAM KALEJDOSKOP KOSMOS

 

 

2. JANOD PUZZLE CIAŁO CZŁOWIEKA

Poznajcie razem ludzkie ciało z edukacyjnymi puzzlami od Janod! Zabawa połączona z odkrywaniem anatomii to świetny sposób na naukę. W zestawie są trzy puzzle: dwustronny z postaciami chłopca i dziewczynki, drugi z organami wewnętrznymi i trzeci, świecący w ciemności szkielet. Każdy z nich ma 1 metr wysokości i pomaga maluchom zrozumieć budowę ciała. Dołączone wielojęzyczne karty edukacyjne ułatwiają naukę. Puzzle rozwijają pamięć, koncentrację, umiejętność rozpoznawania kształtów i logiczne myślenie. To doskonały prezent dla małego odkrywcy!


Obraz3

Zdjęcie: JANOD PUZZLE CIAŁO CZŁOWIEKA

 

3. PING PONG BEZ STOŁU FAT BRAIN TOYS

Odkryj Ping Pong bez stołu od Fat Brain Toys – idealny do zabawy w domu i poza nim, który nie wymaga skomplikowanego montażu. Ta gra jest świetna do ćwiczenia koordynacji i koncentracji, wystarczy zamocować ją do ramy drzwi i już można bawić się samemu lub w parze. Niezależnie od tego, czy Twoje dziecko potrzebuje wsparcia w rozwoju, czy po prostu uwielbia aktywność, ta gra to doskonały sposób na wspólną, radosną zabawę dla całej rodziny.

Obraz4

 Zdjęcie: FAT BRAIN TOYS PING PONG BEZ STOŁU DOOR PONG

 

 

4. GRY DLA 5 LATKA

Gry to idealny sposób na rodzinne wieczory pełne ciepła i rozwoju. "Dziura w całym" od Smart Games to magnetyczna gra, która zachęca do logicznego myślenia i dostosowuje się do rosnących umiejętności Twojego dziecka dzięki różnym poziomom trudności. Zabawa polega na rozmieszczeniu myszek zgodnie z numeracją i przykryciu ich serem, co wymaga przestrzegania określonych zasad. To doskonała gra dla każdej rodziny, która ceni sobie wspólne chwile i chce wspierać rozwój swoich dzieci.

Obraz5

Zdjęcie: SMART GAMES GRA MAGNETYCZNA DZIURA W CAŁYM

 

 

5. GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

Gry zręcznościowe to klucz do wszechstronnego rozwoju Twojego dziecka – równie istotne jak puzzle czy gry logiczne. Rodzinne zawody w kręgle, celowanie obręczami czy strzelanie do tarczy to nie tylko świetna zabawa, ale i doskonały trening motoryki oraz koordynacji. Co więcej, dobrze rozwinięta motoryka w młodym wieku może przyczynić się do lepszych zdolności intelektualnych w przyszłości – to potwierdzają badania. Idealne dla rodzin, które cenią radość i rozwój.

Obraz6

 Zdjęcie: B.TOYS KRĘGLE DLA DZIECI

 

 

 

6. EUGY Puzzle 3d dla dzieci – cudowna papuga

Zapraszamy do twórczej zabawy z ekologicznymi puzzlami 3D EUGY, gdzie razem możecie zbudować kolorową papugę. Te puzzle nie tylko odzwierciedlają urodę tych bystrych ptaków, ale również rozwijają manualne zdolności i koncentrację. W komplecie znajdziecie łatwe do połączenia elementy i bezpieczny klej, wszystko przyjazne dla środowiska, wykonane z odzyskanego kartonu. To wspaniały wybór dla młodych entuzjastów majsterkowania i przyrody.

Obraz7

Zdjęcie: EUGY PUZZLE 3D DLA DZIECI UKŁADANKA PAPUGA

 

7. ZESTAWY KREATYWNE

Odkryjcie razem magię karnawału z kreatywnym zestawem do zdobienia Błyszczące maski DIY od Auzou. W pakiecie czekają na Was 3 maski gotowe do osobistego ozdobienia. Zestaw zawiera 100 lśniących naklejek 3D i 100 cyrkonii, które dodadzą blasku każdej masce. Elastyczne gumki zapewnią wygodne noszenie, a możliwość własnoręcznego dekorowania sprawi, że każda maska będzie unikatowa. To idealna zabawa dla małych artystów, którzy chcą błyszczeć podczas karnawałowych szaleństw.

Obraz8


Zdjęcie: AUZOU ZESTAW DO ZDOBIENIA BŁYSZCZĄCE MASKI DIY

 

8. ZESTAWY MAŁEGO BUDOWNICZEGO

Zapraszamy do świata kreatywnego budowania z klockami magnetycznymi Pastel Creative od Connetix. Ten 120-elementowy zestaw w delikatnych pastelowych barwach inspiruje do tworzenia nieskończonej liczby konstrukcji, jednocześnie rozwijając wyobraźnię i umiejętności inżynieryjne Twojego dziecka. Mocne magnesy gwarantują, że nawet najbardziej ambitne dzieła pozostaną stabilne, co zapewnia bezpieczeństwo i długotrwałą zabawę.

Obraz9

Zdjęcie: CONNETIX KLOCKI MAGNETYCZNE DLA DZIECI PASTEL CREATIVE PACK

 

Wybierając zabawki dla 5 latka, warto postawić na te, które będą zabawkami o wysokich walorach edukacyjnych, wzmacniających keratynowość i w efekcie rozwijających intelektualnie i fizycznie dziecko. W wieku pięciu i sześciu lat dzieci intensywnie przygotowują się do szkoły, dlatego kluczowe jest, aby zabawki były wartościowe edukacyjnie, stymulowały kreatywność lub wspierały rozwój fizyczny.

 

Artykuł opracowany we współpracy ze sklepem z najwyższej jakości zabawkami i wyprawką 4kidspoint.pl® Uśmiechnięte dzieci to szczęśliwi rodzice

 

 

 


Najnowsze porady i artykuły:

Co może się stać na przestrzeni pokoleń z ludźmi, którzy skolonizują Marsa? Poznaj ciekawe teorie na temat ewolucji przy tak drastycznej zmianie warunków.

W obecnym dynamicznym świecie biznesu, skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych staje się niezbędne dla osiągnięcia sukcesu online.

Czym się różni kościół anglikański od katolickiego? Odkryj podobieństwa, różnice i główne cechy tych wyznań. Zrozum różnice między nimi!

Odkryj w jaki sposób przebiega Msza Święta krok po kroku. Poznaj główne etapy i znaczenie każdej części. Czy wiesz, jak wygląda liturgia w kościele? Dowiedz się więcej o tym w naszym artykule!

Odkryj, czym różnią się kościół zielonoświątkowy i katolicki. Dowiedz się, co sprawia, że są unikatowe i jak wpływają na wiarę i praktykę religijną. Czy znasz różnicę między nimi? Sprawdź teraz!

3 Maja od zawsze stanowi wyjątkowy moment w historii Polski. To święto narodowe, które celebruje uchwalenie Konstytucji 3 Maja w 1791 roku, co było kamieniem milowym w demokratyzacji państwa

Smartwatche czyli inteligentne zegarki cieszą się coraz większą popularnością. To nie tylko modny, ale też praktyczny gadżet.

W dzisiejszych czasach każdy powinien dbać o zdrowie. Dla wielu pacjentów wizyta u lekarza i przechodzenie przez rozmaite badania może oznaczać stres. Dla pacjenta najkorzystniejsza jest diagnostyka nieinwazyjna, taka jak biorezonans.

Przyjęło się, że najlepsze imprezy odbywają się zawsze, kiedy jest ciepło. Nie ma się więc co dziwić