Domy kultury w mieście Zabrze.

Zobacz wyniki dla najbliżej zlokalizowanych miejsc z kategorii Domy kultury w okolicy miasta Zabrze. Sprawdź godziny otwarcia, dane kontaktowe, lokalizacja, dojazd or dodatkowe informacje.


Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 - centrum kultury

Popiełuszki 9 - Bytom


Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 zlokalizowany jest na ulicy Popiełuszki 9 w mieście Bytom - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 - Bytom (Popiełuszki 9)

Młodzieżowy Dom Kultury W Gliwicach - centrum kultury

Barlickiego 3 - Gliwice


Młodzieżowy Dom Kultury W Gliwicach zlokalizowany jest na ulicy Barlickiego 3 w mieście Gliwice - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Młodzieżowy Dom Kultury W Gliwicach - Gliwice (Barlickiego 3)

Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 - centrum kultury

Powstańców Warszawskich 12 - Bytom


Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 zlokalizowany jest na ulicy Powstańców Warszawskich 12 w mieście Bytom - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1 - Bytom (Powstańców Warszawskich 12)

Młodzieżowy Dom Kultury - centrum kultury

Lompy 13 - Chorzów


Młodzieżowy Dom Kultury zlokalizowany jest na ulicy Lompy 13 w mieście Chorzów - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Młodzieżowy Dom Kultury - Chorzów (Lompy 13)

Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury Im. Henryka Jordana - centrum kultury

Gliwicka 36 - Tarnowskie Góry


Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury Im. Henryka Jordana zlokalizowany jest na ulicy Gliwicka 36 w mieście Tarnowskie Góry - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury Im. Henryka Jordana - Tarnowskie Góry (Gliwicka 36)

SPRAWDŻ RÓWNIEŻ KATEGORIE:


Kolektury LottoAptekiKolektury LottoAptekiBankomatyPizzerieCentra handlowePaczkomatyBankiKluby i dyskotekiKurierzyKwiaciarnieKościołySalony fryzjerskieSklepy spożywczeCmentarzePoczta PolskaSklepy budowlaneKuchnia PolskaBibliotekiFotografGeodeciZakłady bukmacherskieKinoLicea ogólnokształcąceOptyk i salony optyczneSiłownie i kluby fitnessAgencje pracyStacje benzynowe i LPGKantorDrogerieFastfoodModa męskaModa damskaSzkoła podstawowaPrzedszkoleSkup złomuBurgeryDomy weselneLekarzDentystaKuchnia PolskaRestauracjeKebabKomis samochodowySalony samochodowe

ZOBACZ WSZYSTKIE MIASTA NA CITYON.PL