Szkoły podstawowe zlokalizowane w mieście Zabrze.

Przeglądaj rezultaty wyszukiwania dla miejsc oraz firm z kategorii Szkoły podstawowe zlokalizowanych w obszarze miasta Zabrze oraz jego najbliższym sąsiedztwie (do 100km). Zapoznaj się z bieżącymi godzinami otwarcia na rok 2024, aktualnymi danymi kontaktowymi, lokalizacją oraz szczegółową trasą dojazdu, wraz z dodatkowymi istotnymi informacjami. Wykorzystaj te informacje, aby w pełni cieszyć się z unikalnych doświadczeń i ofert dostępnych w obszarze kategorii Szkoły podstawowe.


Niepubliczna Szkoła Podstawowa W Łąkocinach - podstawówka

Szkolna 14 - Łąkociny


Niepubliczna Szkoła Podstawowa W Łąkocinach zlokalizowany jest na ulicy Szkolna 14 w mieście Łąkociny - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Niepubliczna Szkoła Podstawowa W Łąkocinach - Łąkociny (Szkolna 14)

Nova Szkoła Podstawowa Dla Dorosłych W Gliwicach - podstawówka

Zwycięstwa - Gliwice


Nova Szkoła Podstawowa Dla Dorosłych W Gliwicach zlokalizowany jest na ulicy Zwycięstwa w mieście Gliwice - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Nova Szkoła Podstawowa Dla Dorosłych W Gliwicach - Gliwice (Zwycięstwa )

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna - podstawówka

Górnych Wałów - Gliwice


Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna zlokalizowany jest na ulicy Górnych Wałów w mieście Gliwice - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna - Gliwice (Górnych Wałów )

Szkoła Podstawowa W Rudzie-Hucie Im. Por Zbigniewa Twardego Ps "Trzask" - podstawówka

75 - Ruda


Szkoła Podstawowa W Rudzie-Hucie Im. Por Zbigniewa Twardego Ps "Trzask" zlokalizowany jest na ulicy 75 w mieście Ruda - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa W Rudzie-Hucie Im. Por Zbigniewa Twardego Ps "Trzask" - Ruda (75)

Future Szkoła Podstawowa Dla Dorosłych - podstawówka

Bożka 21 - Bytom


Future Szkoła Podstawowa Dla Dorosłych zlokalizowany jest na ulicy Bożka 21 w mieście Bytom - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Future Szkoła Podstawowa Dla Dorosłych - Bytom (Bożka 21)

Jera Szkoła Podstawowa Dla Dorosłych W Bytomiu - podstawówka

Bożka 21 - Bytom


Jera Szkoła Podstawowa Dla Dorosłych W Bytomiu zlokalizowany jest na ulicy Bożka 21 w mieście Bytom - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Jera Szkoła Podstawowa Dla Dorosłych W Bytomiu - Bytom (Bożka 21)

Katolicka Szkoła Podstawowa Fundacji "Szkoła Z Charakterem" Im. Edyty Stein - podstawówka

Bałtycka 8 - Gliwice


Katolicka Szkoła Podstawowa Fundacji "Szkoła Z Charakterem" Im. Edyty Stein zlokalizowany jest na ulicy Bałtycka 8 w mieście Gliwice - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Katolicka Szkoła Podstawowa Fundacji "Szkoła Z Charakterem" Im. Edyty Stein - Gliwice (Bałtycka 8)

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Best Start Academy - podstawówka

Skośna 10c - Tarnowskie Góry


Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Best Start Academy zlokalizowany jest na ulicy Skośna 10c w mieście Tarnowskie Góry - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Best Start Academy - Tarnowskie Góry (Skośna 10c)

Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Zamkowa Szkoła" - podstawówka

pl. Jana Pawła II 8 - Radzionków


Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Zamkowa Szkoła" zlokalizowany jest na ulicy pl. Jana Pawła II 8 w mieście Radzionków - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Zamkowa Szkoła" - Radzionków (pl. Jana Pawła II 8)

Miejska Szkoła Podstawowa Nr 7 W Knurowie - podstawówka

Jedności Narodowej 5 - Knurów


Miejska Szkoła Podstawowa Nr 7 W Knurowie zlokalizowany jest na ulicy Jedności Narodowej 5 w mieście Knurów - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Miejska Szkoła Podstawowa Nr 7 W Knurowie - Knurów (Jedności Narodowej 5)

Miejska Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. Powstańców Śląskich W Knurowie - podstawówka

Słoniny 1 - Knurów


Miejska Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. Powstańców Śląskich W Knurowie zlokalizowany jest na ulicy Słoniny 1 w mieście Knurów - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Miejska Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. Powstańców Śląskich W Knurowie - Knurów (Słoniny 1)

Miejska Szkoła Podstawowa Nr 9 Im. Marii Konopnickiej - podstawówka

Aleja Lipowa 12 - Knurów


Miejska Szkoła Podstawowa Nr 9 Im. Marii Konopnickiej zlokalizowany jest na ulicy Aleja Lipowa 12 w mieście Knurów - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Miejska Szkoła Podstawowa Nr 9 Im. Marii Konopnickiej - Knurów (Aleja Lipowa 12)

Szkoła Podstawowa Nr 59 - szkoła podstawowa

Ul. Bolesława Chrobrego 5 - Katowice


Szkoła Podstawowa Nr 59 zlokalizowany jest na ulicy Ul. Bolesława Chrobrego 5 w mieście Katowice - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Nr 59 - Katowice (Ul. Bolesława Chrobrego 5 )

Społeczne Przedszkole Omega Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego W Katowicach - szkoła podstawowa

Gliwicka 276 - Katowice


Społeczne Przedszkole Omega Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego W Katowicach zlokalizowany jest na ulicy Gliwicka 276 w mieście Katowice - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Społeczne Przedszkole Omega Społecznego Towarzystwa Edukacyjnego W Katowicach - Katowice (Gliwicka 276 )

Miejska Szkoła Podstawowa Nr 6 Im. Królowej Jadwigi W Knurowie - podstawówka

Stefana Batorego 5 - Knurów


Miejska Szkoła Podstawowa Nr 6 Im. Królowej Jadwigi W Knurowie zlokalizowany jest na ulicy Stefana Batorego 5 w mieście Knurów - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Miejska Szkoła Podstawowa Nr 6 Im. Królowej Jadwigi W Knurowie - Knurów (Stefana Batorego 5)

Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Centrum Rozwoju Dziecka" - podstawówka

Opatowicka 126A - Tarnowskie Góry


Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Centrum Rozwoju Dziecka" zlokalizowany jest na ulicy Opatowicka 126A w mieście Tarnowskie Góry - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Centrum Rozwoju Dziecka" - Tarnowskie Góry (Opatowicka 126A)

Miejska Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 Im. Karola Miarki W Knurowie - podstawówka

Wilsona 22 - Knurów


Miejska Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 Im. Karola Miarki W Knurowie zlokalizowany jest na ulicy Wilsona 22 w mieście Knurów - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Miejska Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 Im. Karola Miarki W Knurowie - Knurów (Wilsona 22)

Prywatna Szkoła Podstawowa Amicus - podstawówka

Witosa 18 - Katowice


Prywatna Szkoła Podstawowa Amicus zlokalizowany jest na ulicy Witosa 18 w mieście Katowice - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Prywatna Szkoła Podstawowa Amicus - Katowice (Witosa 18)

Prywatna Szkoła Podstawowa Szkoła Jak Dom - podstawówka

Witosa 18 - Katowice


Prywatna Szkoła Podstawowa Szkoła Jak Dom zlokalizowany jest na ulicy Witosa 18 w mieście Katowice - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Prywatna Szkoła Podstawowa Szkoła Jak Dom - Katowice (Witosa 18)

Prywatna Szkoła Podstawowa Complex Of Silesian International Schools - podstawówka

Witosa 18 - Katowice


Prywatna Szkoła Podstawowa Complex Of Silesian International Schools zlokalizowany jest na ulicy Witosa 18 w mieście Katowice - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Prywatna Szkoła Podstawowa Complex Of Silesian International Schools - Katowice (Witosa 18)

SPRAWDŻ RÓWNIEŻ KATEGORIE:


Kolektury LottoAptekiKolektury LottoAptekiBankomatyPizzerieCentra handlowePaczkomatyBankiKluby i dyskotekiKurierzyKwiaciarnieKościołySalony fryzjerskieSklepy spożywczeCmentarzePoczta PolskaSklepy budowlaneKuchnia PolskaBibliotekiFotografGeodeciZakłady bukmacherskieKinoLicea ogólnokształcąceOptyk i salony optyczneSiłownie i kluby fitnessAgencje pracyStacje benzynowe i LPGKantorDrogerieFastfoodModa męskaModa damskaSzkoła podstawowaPrzedszkoleSkup złomuBurgeryDomy weselneLekarzDentystaKuchnia PolskaRestauracjeKebabKomis samochodowySalony samochodowe

ZOBACZ WSZYSTKIE MIASTA NA CITYON.PL