Szkoły podstawowe zlokalizowane w mieście Zakopane.

Przeglądaj rezultaty wyszukiwania dla miejsc oraz firm z kategorii Szkoły podstawowe zlokalizowanych w obszarze miasta Zakopane oraz jego najbliższym sąsiedztwie (do 100km). Zapoznaj się z bieżącymi godzinami otwarcia na rok 2024, aktualnymi danymi kontaktowymi, lokalizacją oraz szczegółową trasą dojazdu, wraz z dodatkowymi istotnymi informacjami. Wykorzystaj te informacje, aby w pełni cieszyć się z unikalnych doświadczeń i ofert dostępnych w obszarze kategorii Szkoły podstawowe.


Katolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa Im. Św. Jana Pawła Ii - podstawówka

Nowotarska 41 - Zakopane


Katolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa Im. Św. Jana Pawła Ii zlokalizowany jest na ulicy Nowotarska 41 w mieście Zakopane - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Katolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa Im. Św. Jana Pawła Ii - Zakopane (Nowotarska 41)

Szkoła Podstawowa Nr 5 Im. Janusza Korczaka - podstawówka

Chramcówki 27 - Zakopane


Szkoła Podstawowa Nr 5 Im. Janusza Korczaka zlokalizowany jest na ulicy Chramcówki 27 w mieście Zakopane - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Nr 5 Im. Janusza Korczaka - Zakopane (Chramcówki 27)

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Emmanuel - podstawówka

Kasprusie 35A - Zakopane


Niepubliczna Szkoła Podstawowa Emmanuel zlokalizowany jest na ulicy Kasprusie 35A w mieście Zakopane - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Niepubliczna Szkoła Podstawowa Emmanuel - Zakopane (Kasprusie 35A)

Katolicka Szkoła Podstawowa Im. Jana Pawła Ii - podstawówka

Józefa Piłsudskiego 21 - Zakopane


Katolicka Szkoła Podstawowa Im. Jana Pawła Ii zlokalizowany jest na ulicy Józefa Piłsudskiego 21 w mieście Zakopane - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Katolicka Szkoła Podstawowa Im. Jana Pawła Ii - Zakopane (Józefa Piłsudskiego 21)

Szkoła Podstawowa Nr 2 Im. Bronisława Czecha - podstawówka

Skibówki 2d - Zakopane


Szkoła Podstawowa Nr 2 Im. Bronisława Czecha zlokalizowany jest na ulicy Skibówki 2d w mieście Zakopane - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Nr 2 Im. Bronisława Czecha - Zakopane (Skibówki 2d)

Szkoła Podstawowa Nr 10 Mistrzostwa Sportowego W Zakopanem - podstawówka

Droga do Olczy 26 - Zakopane


Szkoła Podstawowa Nr 10 Mistrzostwa Sportowego W Zakopanem zlokalizowany jest na ulicy Droga do Olczy 26 w mieście Zakopane - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Nr 10 Mistrzostwa Sportowego W Zakopanem - Zakopane (Droga do Olczy 26)

Szkoła Podstawowa Specjalna W Zakopanem - podstawówka

Oswalda Balzera 15 - Zakopane


Szkoła Podstawowa Specjalna W Zakopanem zlokalizowany jest na ulicy Oswalda Balzera 15 w mieście Zakopane - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Specjalna W Zakopanem - Zakopane (Oswalda Balzera 15)

Szkoła Podstawowa Nr 9 Im.Jana Kasprowicza - podstawówka

Harenda 21 - Zakopane


Szkoła Podstawowa Nr 9 Im.Jana Kasprowicza zlokalizowany jest na ulicy Harenda 21 w mieście Zakopane - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Nr 9 Im.Jana Kasprowicza - Zakopane (Harenda 21)

Szkoła Podstawowa Im. Heleny Marusarzówny W Zębie - podstawówka

Ząb 6 - Ząb


Szkoła Podstawowa Im. Heleny Marusarzówny W Zębie zlokalizowany jest na ulicy Ząb 6 w mieście Ząb - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Im. Heleny Marusarzówny W Zębie - Ząb (Ząb 6)

Szkoła Podstawowa Nr 7 Im. Kornela Makuszyńskiego W Zakopanem - podstawówka

Cyrhla 57 - Zakopane


Szkoła Podstawowa Nr 7 Im. Kornela Makuszyńskiego W Zakopanem zlokalizowany jest na ulicy Cyrhla 57 w mieście Zakopane - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Nr 7 Im. Kornela Makuszyńskiego W Zakopanem - Zakopane (Cyrhla 57)

Szkoła Podstawowa Kościelisko - podstawówka

Szeligówka 11 - Kościelisko


Szkoła Podstawowa Kościelisko zlokalizowany jest na ulicy Szeligówka 11 w mieście Kościelisko - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Kościelisko - Kościelisko (Szeligówka 11)

Szkoła Podstawowa W Dzianiszu - podstawówka

Dzianisz 201 - Dzianisz


Szkoła Podstawowa W Dzianiszu zlokalizowany jest na ulicy Dzianisz 201 w mieście Dzianisz - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa W Dzianiszu - Dzianisz (Dzianisz 201)

Szkoła Podstawowa Nr 2 W Cichem - podstawówka

Ciche 453a - Ciche


Szkoła Podstawowa Nr 2 W Cichem zlokalizowany jest na ulicy Ciche 453a w mieście Ciche - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Nr 2 W Cichem - Ciche (Ciche 453a)

Szkoła Podstawowa Nr 3 W Cichem - podstawówka

Ciche 611a - Ciche


Szkoła Podstawowa Nr 3 W Cichem zlokalizowany jest na ulicy Ciche 611a w mieście Ciche - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Nr 3 W Cichem - Ciche (Ciche 611a)

Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. Bohaterów Westerplatte W Cichem - podstawówka

Ciche 152 - Ciche


Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. Bohaterów Westerplatte W Cichem zlokalizowany jest na ulicy Ciche 152 w mieście Ciche - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. Bohaterów Westerplatte W Cichem - Ciche (Ciche 152)

Szkoła Podstawowa W Witowie - podstawówka

Witów 119 - Witów


Szkoła Podstawowa W Witowie zlokalizowany jest na ulicy Witów 119 w mieście Witów - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa W Witowie - Witów (Witów 119)

Szkoła Podstawowa W Rogoźniku - podstawówka

Za Torem 69 - Rogoźnik


Szkoła Podstawowa W Rogoźniku zlokalizowany jest na ulicy Za Torem 69 w mieście Rogoźnik - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa W Rogoźniku - Rogoźnik (Za Torem 69)

Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. Kazimierza Wielkiego - podstawówka

Jana Pawła II 184A - Biały Dunajec Biały Dunajec


Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. Kazimierza Wielkiego zlokalizowany jest na ulicy Jana Pawła II 184A w mieście Biały Dunajec - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. Kazimierza Wielkiego - Biały Dunajec (Jana Pawła II 184A)

Szkoła Podstawowa W Gliczarowie Dolnym - podstawówka

Gliczarów Dolny 70 - Gliczarów Dolny


Szkoła Podstawowa W Gliczarowie Dolnym zlokalizowany jest na ulicy Gliczarów Dolny 70 w mieście Gliczarów Dolny - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa W Gliczarowie Dolnym - Gliczarów Dolny (Gliczarów Dolny 70)

Szkoła Podstawowa Im. Św. Wojciecha W Bańskiej Wyżnej - podstawówka

Szlak Papieski 64 - Bańska Wyżna Bańska Wyżna


Szkoła Podstawowa Im. Św. Wojciecha W Bańskiej Wyżnej zlokalizowany jest na ulicy Szlak Papieski 64 w mieście Bańska Wyżna - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Im. Św. Wojciecha W Bańskiej Wyżnej - Bańska Wyżna (Szlak Papieski 64)