Szkoły podstawowe w mieście Strzegom.

Zobacz wyniki wyszukiwania dla miejsc z kategorii Szkoły podstawowe zlokalizowanych w okolicy miasta Strzegom oraz jego najbliższych okolicach. Sprawdź aktualne godziny otwarcia w 2022 roku, aktualne dane kontaktowe, lokalizację oraz trasę dojazdu wraz z dodatkowymi informacjami.


Niepubliczna Szkoła Podstawowa Śso "Bliżej Dziecka" - podstawówka

Jagiellońska - Świdnica


Niepubliczna Szkoła Podstawowa Śso "Bliżej Dziecka" zlokalizowany jest na ulicy Jagiellońska w mieście Świdnica - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Niepubliczna Szkoła Podstawowa Śso "Bliżej Dziecka" - Świdnica (Jagiellońska )

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Przysposabiającymi Do Pracy W Świdnicy - podstawówka

Wałbrzyska 54 - Świdnica


Niepubliczna Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Przysposabiającymi Do Pracy W Świdnicy zlokalizowany jest na ulicy Wałbrzyska 54 w mieście Świdnica - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Niepubliczna Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Przysposabiającymi Do Pracy W Świdnicy - Świdnica (Wałbrzyska 54)

Niepubliczna Językowa Szkoła Podstawowa "Młody Kopernik" - podstawówka

Obrońców Westerplatte 39 - Wałbrzych


Niepubliczna Językowa Szkoła Podstawowa "Młody Kopernik" zlokalizowany jest na ulicy Obrońców Westerplatte 39 w mieście Wałbrzych - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Niepubliczna Językowa Szkoła Podstawowa "Młody Kopernik" - Wałbrzych (Obrońców Westerplatte 39)

Miejska Szkoła Podstawowa W Szczawnie-Zdroju - podstawówka

Sienkiewicza 32 - Szczawno-Zdrój


Miejska Szkoła Podstawowa W Szczawnie-Zdroju zlokalizowany jest na ulicy Sienkiewicza 32 w mieście Szczawno-Zdrój - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Miejska Szkoła Podstawowa W Szczawnie-Zdroju - Szczawno-Zdrój (Sienkiewicza 32)

Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Eureka-Szkoła Z Klasą" W Wałbrzychu - podstawówka

Mickiewicza 17a - Wałbrzych


Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Eureka-Szkoła Z Klasą" W Wałbrzychu zlokalizowany jest na ulicy Mickiewicza 17a w mieście Wałbrzych - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Eureka-Szkoła Z Klasą" W Wałbrzychu - Wałbrzych (Mickiewicza 17a)

Filia W Grodziszczu - Szkoła Podstawowa W Budzowie Z Filią W Grodziszczu - podstawówka

4 - Grodziszcze


Filia W Grodziszczu - Szkoła Podstawowa W Budzowie Z Filią W Grodziszczu zlokalizowany jest na ulicy 4 w mieście Grodziszcze - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Filia W Grodziszczu - Szkoła Podstawowa W Budzowie Z Filią W Grodziszczu - Grodziszcze (4)

Katolicka Szkoła Podstawowa Caritas Diecezji Świdnickiej Im.Jana Pawła Ii W Wirach - podstawówka

61 - Wiry


Katolicka Szkoła Podstawowa Caritas Diecezji Świdnickiej Im.Jana Pawła Ii W Wirach zlokalizowany jest na ulicy 61 w mieście Wiry - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Katolicka Szkoła Podstawowa Caritas Diecezji Świdnickiej Im.Jana Pawła Ii W Wirach - Wiry (61)

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna W Bartoszowie - podstawówka

43 - Bartoszów


Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna W Bartoszowie zlokalizowany jest na ulicy 43 w mieście Bartoszów - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna W Bartoszowie - Bartoszów (43)

Prywatna Szkoła Podstawowa - podstawówka

Radosna 17 - Legnica


Prywatna Szkoła Podstawowa zlokalizowany jest na ulicy Radosna 17 w mieście Legnica - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Prywatna Szkoła Podstawowa - Legnica (Radosna 17)

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Przedszkolnymi - podstawówka

Świdnicka 53 - Pieszyce


Niepubliczna Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Przedszkolnymi zlokalizowany jest na ulicy Świdnicka 53 w mieście Pieszyce - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Niepubliczna Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Przedszkolnymi - Pieszyce (Świdnicka 53)