Szkoły podstawowe zlokalizowane w mieście Nowy Sącz.

Przeglądaj rezultaty wyszukiwania dla miejsc oraz firm z kategorii Szkoły podstawowe zlokalizowanych w obszarze miasta Nowy Sącz oraz jego najbliższym sąsiedztwie (do 100km). Zapoznaj się z bieżącymi godzinami otwarcia na rok 2024, aktualnymi danymi kontaktowymi, lokalizacją oraz szczegółową trasą dojazdu, wraz z dodatkowymi istotnymi informacjami. Wykorzystaj te informacje, aby w pełni cieszyć się z unikalnych doświadczeń i ofert dostępnych w obszarze kategorii Szkoły podstawowe.


Szkoła Podstawowa Nr 5 - podstawówka

Władysława Broniewskiego 1 - Nowy Sącz


Szkoła Podstawowa Nr 5 zlokalizowany jest na ulicy Władysława Broniewskiego 1 w mieście Nowy Sącz - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Nr 5 - Nowy Sącz (Władysława Broniewskiego 1)

Szkoła Podstawowa Nr 1 Im.Adama Mickiewicza W Nowym Sączu - podstawówka

Jana Długosza 2 - Nowy Sącz


Szkoła Podstawowa Nr 1 Im.Adama Mickiewicza W Nowym Sączu zlokalizowany jest na ulicy Jana Długosza 2 w mieście Nowy Sącz - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Nr 1 Im.Adama Mickiewicza W Nowym Sączu - Nowy Sącz (Jana Długosza 2)

Szkoła Podstawowa Nr 15 W Nowym Sączu - podstawówka

29 Listopada 22 - Nowy Sącz


Szkoła Podstawowa Nr 15 W Nowym Sączu zlokalizowany jest na ulicy 29 Listopada 22 w mieście Nowy Sącz - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Nr 15 W Nowym Sączu - Nowy Sącz (29 Listopada 22)

Szkoła Podstawowa Nr 3 Im. Jana Kochanowskiego W Nowym Sączu - podstawówka

Szkolna 9 - Nowy Sącz


Szkoła Podstawowa Nr 3 Im. Jana Kochanowskiego W Nowym Sączu zlokalizowany jest na ulicy Szkolna 9 w mieście Nowy Sącz - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Nr 3 Im. Jana Kochanowskiego W Nowym Sączu - Nowy Sącz (Szkolna 9)

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Jezuitów W Nowym Sączu - podstawówka

Piotra Skargi 10 - Nowy Sącz


Niepubliczna Szkoła Podstawowa Jezuitów W Nowym Sączu zlokalizowany jest na ulicy Piotra Skargi 10 w mieście Nowy Sącz - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Niepubliczna Szkoła Podstawowa Jezuitów W Nowym Sączu - Nowy Sącz (Piotra Skargi 10)

Szkoła Podstawowa Im. Franciszka Pawłowskiego W Piątkowej - podstawówka

Piątkowa 1 - Piątkowa


Szkoła Podstawowa Im. Franciszka Pawłowskiego W Piątkowej zlokalizowany jest na ulicy Piątkowa 1 w mieście Piątkowa - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Im. Franciszka Pawłowskiego W Piątkowej - Piątkowa (Piątkowa 1)

Szkoła Podstawowa Im. Janusza Korczaka W Dąbrówce - podstawówka

Dąbrówka 43 - Dąbrówka


Szkoła Podstawowa Im. Janusza Korczaka W Dąbrówce zlokalizowany jest na ulicy Dąbrówka 43 w mieście Dąbrówka - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Im. Janusza Korczaka W Dąbrówce - Dąbrówka (Dąbrówka 43)

Szkoła Podstawowa W Januszowej - podstawówka

Januszowa 5 - Januszowa


Szkoła Podstawowa W Januszowej zlokalizowany jest na ulicy Januszowa 5 w mieście Januszowa - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa W Januszowej - Januszowa (Januszowa 5)

Szkoła Podstawowa Im. Mikołaja Kopernika W Chełmcu - podstawówka

Marcinkowicka 9 - Chełmiec


Szkoła Podstawowa Im. Mikołaja Kopernika W Chełmcu zlokalizowany jest na ulicy Marcinkowicka 9 w mieście Chełmiec - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Im. Mikołaja Kopernika W Chełmcu - Chełmiec (Marcinkowicka 9)

Szkoła Podstawowa Nr 6 Im. Ks. Jerzego Popiełuszki W Nowym Sączu - podstawówka

Tarnowska 109 - Nowy Sącz


Szkoła Podstawowa Nr 6 Im. Ks. Jerzego Popiełuszki W Nowym Sączu zlokalizowany jest na ulicy Tarnowska 109 w mieście Nowy Sącz - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Nr 6 Im. Ks. Jerzego Popiełuszki W Nowym Sączu - Nowy Sącz (Tarnowska 109)

Szkoła Podstawowa W Jamnicy - podstawówka

Jamnica 182 - Jamnica


Szkoła Podstawowa W Jamnicy zlokalizowany jest na ulicy Jamnica 182 w mieście Jamnica - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa W Jamnicy - Jamnica (Jamnica 182)

Szkoła Podstawowa W Boguszowej - podstawówka

Boguszowa 40 - Boguszowa


Szkoła Podstawowa W Boguszowej zlokalizowany jest na ulicy Boguszowa 40 w mieście Boguszowa - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa W Boguszowej - Boguszowa (Boguszowa 40)

Szkoła Podstawowa Im. Stanisława Wyspiańskiego W Paszynie - podstawówka

Paszyn 410 - Paszyn


Szkoła Podstawowa Im. Stanisława Wyspiańskiego W Paszynie zlokalizowany jest na ulicy Paszyn 410 w mieście Paszyn - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Im. Stanisława Wyspiańskiego W Paszynie - Paszyn (Paszyn 410)

Szkoła Podstawowa W Wielopolu - podstawówka

Wielopole 1 - Wielopole


Szkoła Podstawowa W Wielopolu zlokalizowany jest na ulicy Wielopole 1 w mieście Wielopole - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa W Wielopolu - Wielopole (Wielopole 1)

Szkoła Podstawowa Im. S. Czesławy Lorek W Biczycach Dolnych - podstawówka

Biczyce Dolne 30 - Biczyce Dolne Biczyce Dolne


Szkoła Podstawowa Im. S. Czesławy Lorek W Biczycach Dolnych zlokalizowany jest na ulicy Biczyce Dolne 30 w mieście Biczyce Dolne - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Im. S. Czesławy Lorek W Biczycach Dolnych - Biczyce Dolne (Biczyce Dolne 30)

Szkoła Podstawowa Nr 17 Im. Kurierów Sądeckich W Nowym Sączu - podstawówka

Mała Poręba 57 - Nowy Sącz


Szkoła Podstawowa Nr 17 Im. Kurierów Sądeckich W Nowym Sączu zlokalizowany jest na ulicy Mała Poręba 57 w mieście Nowy Sącz - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Nr 17 Im. Kurierów Sądeckich W Nowym Sączu - Nowy Sącz (Mała Poręba 57)

Szkoła Podstawowa Nr 14 Im. Karpackiego Oddziału Straży Granicznej - podstawówka

Towarowa 6 - Nowy Sącz


Szkoła Podstawowa Nr 14 Im. Karpackiego Oddziału Straży Granicznej zlokalizowany jest na ulicy Towarowa 6 w mieście Nowy Sącz - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Nr 14 Im. Karpackiego Oddziału Straży Granicznej - Nowy Sącz (Towarowa 6)

Szkoła Podstawowa Im.Św.Jadwigi Królowej We Frycowej - podstawówka

Frycowa 177 - Frycowa


Szkoła Podstawowa Im.Św.Jadwigi Królowej We Frycowej zlokalizowany jest na ulicy Frycowa 177 w mieście Frycowa - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Im.Św.Jadwigi Królowej We Frycowej - Frycowa (Frycowa 177)

Szkoła Podstawowa Im. Józefa Bieńka W Librantowej - podstawówka

Librantowa 86 - Librantowa


Szkoła Podstawowa Im. Józefa Bieńka W Librantowej zlokalizowany jest na ulicy Librantowa 86 w mieście Librantowa - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Im. Józefa Bieńka W Librantowej - Librantowa (Librantowa 86)

Szkoła Podstawowa Im. Jana Matejki W Kamionce Małej - podstawówka

Kamionka Mała 134 - Kamionka Mała


Szkoła Podstawowa Im. Jana Matejki W Kamionce Małej zlokalizowany jest na ulicy Kamionka Mała 134 w mieście Kamionka Mała - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca. Odkryj unikalne oferty, godziny otwarcia, dane kontaktowe i wiele więcej.Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Im. Jana Matejki W Kamionce Małej - Kamionka Mała (Kamionka Mała 134)