Szkoły podstawowe w mieście Częstochowa.

Zobacz wyniki wyszukiwania dla miejsc z kategorii Szkoły podstawowe zlokalizowanych w okolicy miasta Częstochowa oraz jego najbliższych okolicach. Sprawdź aktualne godziny otwarcia w 2022 roku, aktualne dane kontaktowe, lokalizację oraz trasę dojazdu wraz z dodatkowymi informacjami.


Prywatna Szkoła Podstawowa "Sokrates" - podstawówka

Krótka 44 - Częstochowa


Prywatna Szkoła Podstawowa "Sokrates" zlokalizowany jest na ulicy Krótka 44 w mieście Częstochowa - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Prywatna Szkoła Podstawowa "Sokrates" - Częstochowa (Krótka 44)

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna Pinokio - podstawówka

Warszawska 15 - Częstochowa


Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna Pinokio zlokalizowany jest na ulicy Warszawska 15 w mieście Częstochowa - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna Pinokio - Częstochowa (Warszawska 15)

Szkoła Podstawowa Im. Marii Kozaczkowej W Skrzynce - podstawówka

Skrzynka 146 - Skrzynka


Szkoła Podstawowa Im. Marii Kozaczkowej W Skrzynce zlokalizowany jest na ulicy Skrzynka 146 w mieście Skrzynka - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Im. Marii Kozaczkowej W Skrzynce - Skrzynka (Skrzynka 146)

Atut Lider Kształcenia Szkoła Podstawowa Dla Dorosłych W Częstochowie - podstawówka

Jana III Sobieskiego 15 - Częstochowa


Atut Lider Kształcenia Szkoła Podstawowa Dla Dorosłych W Częstochowie zlokalizowany jest na ulicy Jana III Sobieskiego 15 w mieście Częstochowa - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Atut Lider Kształcenia Szkoła Podstawowa Dla Dorosłych W Częstochowie - Częstochowa (Jana III Sobieskiego 15)