Szkoła podstawowa w mieście Częstochowa.

Zobacz wyniki dla najbliżej zlokalizowanych miejsc z kategorii Szkoła podstawowa w okolicy miasta Częstochowa. Sprawdź godziny otwarcia, dane kontaktowe, lokalizacja, dojazd or dodatkowe informacje.


Prywatna Szkoła Podstawowa "Sokrates" - podstawówka

Krótka 44 - Częstochowa


Prywatna Szkoła Podstawowa "Sokrates" zlokalizowany jest na ulicy Krótka 44 w mieście Częstochowa - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Prywatna Szkoła Podstawowa "Sokrates" - Częstochowa (Krótka 44)

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna Pinokio - podstawówka

Warszawska 15 - Częstochowa


Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna Pinokio zlokalizowany jest na ulicy Warszawska 15 w mieście Częstochowa - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna Pinokio - Częstochowa (Warszawska 15)

Szkoła Podstawowa Im. Marii Kozaczkowej W Skrzynce - podstawówka

Skrzynka 146 - Skrzynka


Szkoła Podstawowa Im. Marii Kozaczkowej W Skrzynce zlokalizowany jest na ulicy Skrzynka 146 w mieście Skrzynka - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Szkoła Podstawowa Im. Marii Kozaczkowej W Skrzynce - Skrzynka (Skrzynka 146)

Atut Lider Kształcenia Szkoła Podstawowa Dla Dorosłych W Częstochowie - podstawówka

Jana III Sobieskiego 15 - Częstochowa


Atut Lider Kształcenia Szkoła Podstawowa Dla Dorosłych W Częstochowie zlokalizowany jest na ulicy Jana III Sobieskiego 15 w mieście Częstochowa - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Atut Lider Kształcenia Szkoła Podstawowa Dla Dorosłych W Częstochowie - Częstochowa (Jana III Sobieskiego 15)

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna Im. O. Augustyna Kordeckiego W Częstochowie - podstawówka

Kubiny 43385 - Częstochowa


Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna Im. O. Augustyna Kordeckiego W Częstochowie zlokalizowany jest na ulicy Kubiny 43385 w mieście Częstochowa - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Niepubliczna Szkoła Podstawowa Specjalna Im. O. Augustyna Kordeckiego W Częstochowie - Częstochowa (Kubiny 43385)