Porada

Dlaczego warto wybrać oświetlenie Philips Hue?

Blog CityOn.pl

Podziel się ze znajomymi:


Najnowszym dodatkiem rodziny Philips Hue jest Philips Hue Play Light Bar - i podoba mi się jego nazwa; jest to bar, który może dodać oświetlenia do każdego pomieszczenia.


Czym jest Philips Hue Play Light Bar? Jest to bar o wymiarach 253 x 36 x 44 mm x 420 g, który posiada dwie podstawy montażowe (pionową lub poziomą) o wartości 530 lumenów (światło biurowe). Standardowa żarówka Hue emituje około 800 lumenów.


Philips Hue Play Light Bar (strona internetowa tutaj) jest członkiem energooszczędnego zakresu oświetlenia Philips Hue. Podłącza się ją do adaptera ściennego 240 V i łączy z inteligentnym systemem oświetlenia za pomocą mostka Philips Hue.


Po co Ci oświetlenie?

W dawnych dobrych czasach wystarczyło mieć żarówki w oprawach napowietrznych lub w lampach biurkowych/stołowych. Włożyłeś odpowiednią żarówkę o odpowiedniej mocy, aby uzyskać potrzebną jasność. Były one albo włączone albo wyłączone, a niektóre miały ściemniacze ścienne dla efektów "nastroju". Niektóre kolorowe żarówki były zazwyczaj dobre w odstraszaniu lub przyciąganiu owadów.


Oświetleniowy nastrój to nowy rodzaj dekoracji uzyskany dzięki dodaniu kilku pasków światła Philips Hue Play, pasków światła, downlightów i wielu innych stylów.


Tajemniczym sosem baru Philips Hue Play Light Bar (wszystkie produkty Philips Hue) jest użycie ściemnialnych, energooszczędnych diod LED. Są one dostępne w nudnej bieli (dobrze 50 000 ich odcieni) lub RGBW - do wyboru jest 16 milionów kolorów.


 Lampka Philips Hue Play Light Bar jest sterowana za pomocą mostka Philips Hue Bridge i aplikacji lub za pomocą OK Google (testowane) lub innych asystentów głosowych, takich jak Siri/Apple HomeKit.

Teraz, dopóki nie doświadczysz atmosfery oświetlenia, prawdopodobnie udławisz się kosztem inteligentnego oświetlenia.


Segment. Kiedy kupiliśmy nasz dom w Central Coast, wszystko co miał to halogenowe downlighty - niezwykle energochłonne, nieściemnialne. Niedawno wymieniliśmy około 40 z nich w ramach państwowej dotacji na efektywność energetyczną, oszczędzając aż 90% na naszym rachunku za oświetlenie. Ale wszystko, co zostało zrobione, to zastąpienie białego światła białym światłem, więc bez stylizacji nastroju.


Wymieniliśmy lampy kuchenne i sypialniane na kolorowe/białe Philips Hue. Początkowo chodziło raczej o wygodę związaną z poproszeniem Google'a o włączenie świateł kuchennych. Ale okazało się, że inne kolory jeszcze bardziej zmieniły atmosferę. Eksperymentowaliśmy z różnymi wartościami procentowymi różu, fioletu, zieleni, czerwieni... Teraz nie marzylibyśmy o tym, by używać białego w sypialni i moglibyśmy polecić Google'owi grę w Ravel's Boléro, a światła przechodzą do 30% fioletu. Załatw mi drift - my, seksagneciarze, możemy się jeszcze dobrze bawić.


Zastąpiliśmy też oświetlenie zadaniowe (do konkretnego celu nad biurkiem lub do czytania) energooszczędnym oświetleniem, a teraz używamy dwóch barów oświetleniowych Philips Hue Play do delikatnego, nie odbijającego światła w pokoju z mediami. Bar może emitować do 530 lumenów każdy, a dyfuzor zapewnia równomierny rozkład światła.
Zobacz inne wpisy:


Jak wyciągnąć kleszcza? Kleszcz - jak go usunąc?

Co robić gdy już znajdziemy wbitego kleszcza? Po pierwsze działać szybko!!! Im szybciej kleszcza wyciągniemy tym mniejsza szansa zarażenia chorobami.

Jak nauczyć się tańca?

Obecnie, w dobie programu „Taniec z gwiazdami”, coraz więcej osób decyduje się na naukę tańca. Jednak nadal wiele osób nie rozpoczyna przygody z tańcem, ze względu na równe blokady i obawy.

Jak przygotować się do przeprowadzki?

Radość z nowego / otrzymanego / kupionego / wynajętego mieszkania nie może równać się z niczym innym. Większość z nas marzy by wyprowadzić się do swoich czterech kątów.

Jak kupować żywność? Jak kupować jedzenie

Nie daj sobą manipulować! Zawsze na zakupy wybieraj się z pełnym brzuszkiem. Przed zakupami zjedz coś konkretnego - nie wybieraj się na zakupy głodny/a - kupisz bowiem wtedy więcej.

Jak wybrać szkołę i kurs tańca towarzyskiego?

Niektórzy mówią, że taniec towarzyski to: wertykalna frustracja horyzontalnego pożądania. Po części mają rację, bo przecież w tańcu o to chodzi, żeby między partnerką, a partnerem wytworzyła się specyficzna więź. Tak by ona mogła w tańcu rozkwitnąć,

Kiedy należy się udać na wizytę do reumatologa?

Reumatologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami reumatycznymi kości i stawów oraz chorobami zapalnymi tkanki łącznej.

Dom z betonu komórkowego. Wady i zalety

Beton komórkowy charakteryzuje się dobrą izolacyjnością termiczną. Wynika z jego porowatej struktury. Uzyskuje się go w procesie produkcji polegającym między innymi na spulchnianiu pęcherzykami wodoru. Wówczas dodaje się proszek bądź pastę aluminiową.

KONOPIA - Czy jest taka straszna? Podstawowe informacje które musisz znać!

W wielu badaniach zajmowano się znanym wielu palaczom haszyszu i marihuany zjawiskiem wilczego apetytu. Często, gdy dana osoba zaczyna odczuwać działanie THC, natychmiast przemieszcza się w kierunku lodówki, lub zrywa opakowanie z tabliczki czekolady.

W jaki sposób odpowiednio pielęgnować trawnik na wiosnę?

Choć teorii na ten temat krąży wiele, najlepszym okresem do wykonania pierwszych zabiegów pielęgnacyjnych trawy przypada na okres przełomu marca i kwietnia.

Pomysł na udane wakacje nad morzem

Dokąd udać się na wymarzone wakacje nad morzem? Aby uniknąć rozczarowań, trzeba pomyśleć nie tylko o atrakcyjności samej miejscowości

Top 10 pomysłów na udane wakacje w Międzyzdrojach

Polskie wybrzeże to jedno z piękniejszych miejsc w kraju. Z tego względu wybranie spośród dziesiątek miejscowości może być niełatwym zadaniem. Szczęśliwie na wybrzeżu mamy prawdziwą perłę, jaką są Międzyzdroje

Cudowne właściwości owoców granatu

Przekazy o cudownych właściwościach owoców granatu powszechnie znane były już w starożytności. Granat czczono wówczas jako owoc wiecznej młodości i płodności, pozwalający zachować dobre samopoczucie i witalność przez lata.

Jak zabezpieczyć rower przed kradzieżą?

Kradzież roweru to przykra sytuacja dla każdego właściciela. Oprócz sprzętu o wartości często sentymentalnej, możemy stracić także równowartość dużej sumy pieniędzy, wydanej na sam pojazd i jego doposażenie.


Zobacz więcej artykułów