Szkoły wyższe i uczelnie w mieście Sosnowiec.

Zobacz wyniki dla najbliżej zlokalizowanych miejsc z kategorii Szkoły wyższe i uczelnie w okolicy miasta Sosnowiec. Sprawdź godziny otwarcia, dane kontaktowe, lokalizacja, dojazd or dodatkowe informacje.


Uniwersytet Śląski w Katowicach Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Sosnowcu - dobre studia

Grota Roweckiego 5 - Sosnowiec Pogoń


Uniwersytet Śląski w Katowicach Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Sosnowcu zlokalizowany jest na ulicy Grota Roweckiego 5 w mieście Sosnowiec - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Uniwersytet Śląski w Katowicach Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Sosnowcu - Sosnowiec (Grota Roweckiego 5)

Wyższa Szkoła Bankowości i Finansów w Katowicach - dobre studia

11 Listopada 13 - Katowice Szopienice


Wyższa Szkoła Bankowości i Finansów w Katowicach zlokalizowany jest na ulicy 11 Listopada 13 w mieście Katowice - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Wyższa Szkoła Bankowości i Finansów w Katowicach - Katowice (11 Listopada 13)

Wyższa Szkoła Mechatroniki w Katowicach - dobre studia

11 listopada 13 - Katowice Szopienice


Wyższa Szkoła Mechatroniki w Katowicach zlokalizowany jest na ulicy 11 listopada 13 w mieście Katowice - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Wyższa Szkoła Mechatroniki w Katowicach - Katowice (11 listopada 13)

Uniwersytet SWPS Katowice - dobre studia

Techników 9 - Katowice Dąbrówka Mała


Uniwersytet SWPS Katowice zlokalizowany jest na ulicy Techników 9 w mieście Katowice - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Uniwersytet SWPS Katowice - Katowice (Techników 9)

Politechnika Częstochowska Wydział Zarządzania Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Będzinie - dobre studia

Promyka 26 - Będzin Warpie


Politechnika Częstochowska Wydział Zarządzania Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Będzinie zlokalizowany jest na ulicy Promyka 26 w mieście Będzin - kliknij aby zobaczyć więcej informacji na temat tego miejsca.

Zobacz więcej informacji o Politechnika Częstochowska Wydział Zarządzania Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Będzinie - Będzin (Promyka 26)