Porada

Top 10 pomysłów na udane wakacje w Międzyzdrojach


Porady i newsy Cityon.pl

Polskie wybrzeże to jedno z piękniejszych miejsc w kraju. Z tego względu wybranie spośród dziesiątek miejscowości może być niełatwym zadaniem. Szczęśliwie na wybrzeżu mamy prawdziwą perłę, jaką są Międzyzdroje. Udając się do to tego miejsca można mieć pewność udanych wakacji. Poniżej przedstawimy 10 najlepszych aktywności w mieście.


Woliński Park Narodowy + Zagroda Żubrów

Woliński Park Narodowy to miejsce, które pokochają zarówno dzieci, jak i dorośli. Na terenie parku rozciąga się majestatyczny 20-kilometrowy odcinek polskiego klifowego wybrzeża.

Na ternie parku znajduje się również wyjątkowa zagroda zamieszkana przez Żubry oraz inne dzikie zwierzęta. Warto również udać się nad unikatowe Jezioro Turkusowe.

Wyjątkowe molo + przystań

Oczywiście będąc w Międzyzdrojach koniecznie należy odwiedzić molo. Konstrukcja, która na przestrzeni ostatnich 100 lat ulegała regularnemu niszczeniu w wyniki m.in. sztormów została rozbudowana w 2004 r.

Aktualnie molo ma długość 400 metrów i służy jako przystań dla obecnych tam statków wycieczkowych. Przed wejściem na molo skorzystać można z pasażu handlowego.

Aleja Gwiazd w Międzyzdrojach

Oczywiście będąc w Międzyzdrojach nie można pominąć najsłynniejszej w Polsce Alei Gwiazd. Z pewnością jest to jedno z najlepszych miejsc dla osób kochających teatr, czy też kino.

Aktualnie w Alei Gwiazd odnaleźć można ponad 100 różnorodnych odcisków pochodzących od najrozmaitszych reżyserów, aktorów innych osób związanych z branża filmową.

Festiwal Gwiazd

Oczywiście z Aleją bezpośrednią wiąże się Festiwal Gwiazd, który organizowany jest przez Międzyzdroje atrakcje lato są w lipcu.

Jest to wyjątkowy festiwal, który raz do roku łączy wszystkie najwybitniejsze postacie polskiej kultury w jednym miejscu.

Wyjątkowy hotel

Odwiedzając tę nadmorską miejscowość warto zadbać o odpowiednie miejsce na wypoczynek. Z pewnością jednym z najciekawszych pomysłów jest kompleks Bel Mare Resort z parkiem wodnym.

Jest to wyjątkowe miejsce oferujące najwyższą jakość usług. Hotel ten sprawdzi się zarówno jako miejsce wypoczynku dla par, jak i dla rodzin z dziećmi, które mogą liczyć na dużą ilość atrakcji dla maluchów.

Różnorodne atrakcje Międzyzdrojów

Kawcza Góra to z pewnością jeden z najlepszych punktów widokowych w okolicy, Położona obok wejścia do Wolińskiego Parku.
Prowadzą na nią wyjątkowe drewniane schody, których długość przekracza 50 m. Wciąż jest wiele innych miejsc wartych zobaczenia.

Wciąż zastanawiasz się na myśl Międzyzdroje gdzie jechać? Dobrym pomysłem może być dom do góry nogami. Za 15 lub 20 złotych istnieje również możliwość odwiedzania wyjątkowego Muzeum Figur Woskowych, gdzie spotkać można gwiazdy z całego świata.


Dodaj swoją wizytówkę
 
Szukasz większej ilości klientów lub chcesz wypromować swoje miejsce? CityOn.pl oferuje darmowe oferty dla firm, które chcą, aby ich nazwa pojawiła się w sieci. Kontroluj swoje informacje biznesowe, w tym godziny, produkty, lokalizacje i inne.
 
Dodaj swoją wizytówkę


Zobacz inne wpisy:


Jak wyciągnąć kleszcza? Kleszcz - jak go usunąc?

Co robić gdy już znajdziemy wbitego kleszcza? Po pierwsze działać szybko!!! Im szybciej kleszcza wyciągniemy tym mniejsza szansa zarażenia chorobami.

Jak nauczyć się tańca?

Obecnie, w dobie programu „Taniec z gwiazdami”, coraz więcej osób decyduje się na naukę tańca. Jednak nadal wiele osób nie rozpoczyna przygody z tańcem, ze względu na równe blokady i obawy.

Jak przygotować się do przeprowadzki?

Radość z nowego / otrzymanego / kupionego / wynajętego mieszkania nie może równać się z niczym innym. Większość z nas marzy by wyprowadzić się do swoich czterech kątów.

Jak kupować żywność? Jak kupować jedzenie

Nie daj sobą manipulować! Zawsze na zakupy wybieraj się z pełnym brzuszkiem. Przed zakupami zjedz coś konkretnego - nie wybieraj się na zakupy głodny/a - kupisz bowiem wtedy więcej.

Jak wybrać szkołę i kurs tańca towarzyskiego?

Niektórzy mówią, że taniec towarzyski to: wertykalna frustracja horyzontalnego pożądania. Po części mają rację, bo przecież w tańcu o to chodzi, żeby między partnerką, a partnerem wytworzyła się specyficzna więź. Tak by ona mogła w tańcu rozkwitnąć,

Kiedy należy się udać na wizytę do reumatologa?

Reumatologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami reumatycznymi kości i stawów oraz chorobami zapalnymi tkanki łącznej.

Dom z betonu komórkowego. Wady i zalety

Beton komórkowy charakteryzuje się dobrą izolacyjnością termiczną. Wynika z jego porowatej struktury. Uzyskuje się go w procesie produkcji polegającym między innymi na spulchnianiu pęcherzykami wodoru. Wówczas dodaje się proszek bądź pastę aluminiową.

KONOPIA - Czy jest taka straszna? Podstawowe informacje które musisz znać!

W wielu badaniach zajmowano się znanym wielu palaczom haszyszu i marihuany zjawiskiem wilczego apetytu. Często, gdy dana osoba zaczyna odczuwać działanie THC, natychmiast przemieszcza się w kierunku lodówki, lub zrywa opakowanie z tabliczki czekolady.

W jaki sposób odpowiednio pielęgnować trawnik na wiosnę?

Choć teorii na ten temat krąży wiele, najlepszym okresem do wykonania pierwszych zabiegów pielęgnacyjnych trawy przypada na okres przełomu marca i kwietnia.

Pomysł na udane wakacje nad morzem

Dokąd udać się na wymarzone wakacje nad morzem? Aby uniknąć rozczarowań, trzeba pomyśleć nie tylko o atrakcyjności samej miejscowości

Top 10 pomysłów na udane wakacje w Międzyzdrojach

Polskie wybrzeże to jedno z piękniejszych miejsc w kraju. Z tego względu wybranie spośród dziesiątek miejscowości może być niełatwym zadaniem. Szczęśliwie na wybrzeżu mamy prawdziwą perłę, jaką są Międzyzdroje

Cudowne właściwości owoców granatu

Przekazy o cudownych właściwościach owoców granatu powszechnie znane były już w starożytności. Granat czczono wówczas jako owoc wiecznej młodości i płodności, pozwalający zachować dobre samopoczucie i witalność przez lata.

Jak zabezpieczyć rower przed kradzieżą?

Kradzież roweru to przykra sytuacja dla każdego właściciela. Oprócz sprzętu o wartości często sentymentalnej, możemy stracić także równowartość dużej sumy pieniędzy, wydanej na sam pojazd i jego doposażenie.


Zobacz więcej artykułów