Ostatnia aktualizacja 2024-07-10 10:29

Tenes Camps - obozy tenisowe dla rodziny - informacje

Piwna - Jawczyce


Kategorie wizytówki:
tenis

Jeżeli jest to twoja wizytówka i chcesz, aby ja przypisać do Ciebie napisz: administrator@cityon.pl

Adres - dokładne informacje.

Miasto: Jawczyce
Kod pocztowy: 05-850
Ulica: Piwna
Numer budynku/domu: 13

Godziny otwarcia - lipiec 2024


Uwaga! Godziny otwarcia mogą zmienić się - sprawdź koniecznie Niedziele handlowe obowiązujące w 2024 roku oraz restrykcje wprowadzone w czasie COVID-19

Tenes Camps - obozy tenisowe dla rodziny otwarty jest w godzinach:

poniedziałek: godzina otwarcia nieznana
wtorek: godzina otwarcia nieznana
środa: godzina otwarcia nieznana
czwartek: godzina otwarcia nieznana
piatek: godzina otwarcia nieznana
sobota: godzina otwarcia nieznana
niedziela: godzina otwarcia nieznana

Dane Kontaktowe - Tenes Camps - obozy tenisowe dla rodziny.

Skorzystaj z jednej z dostępnych opcji aby skorzystać z pomocy lub umówić się na najbliższe dostępne spotkanie

Strona internetowa: camps.tenes.pl/

Informacje

Zapewnij swojemu dziecku niezapomniane wakacje pełne aktywności z TENES! Nasze obozy tenisowo-sportowe oferują codzienne treningi tenisa, zajęcia ogólnorozwojowe, sporty zespołowe, wycieczki krajoznawcze i wiele innych atrakcji. Doświadczona kadra z uprawnieniami trenerskimi i opiekunów wypoczynku gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Każdy wyjazd jest zgłaszany do Kuratorium Oświaty. TENES Camps to profesjonalny organizator wyjazdów tenisowych z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy programy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym wyjazdy weekendowe, intensywne szkolenia oraz wyjazdy rodzinne z programami animacyjnymi dla dzieci i udogodnieniami Spa&Wellness. Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować miejsce i dowiedzieć się więcej o terminach, cenach i dostępnych programach. Dołącz do nas i spędź aktywne wakacje z TENES!

Lokalizacja na mapie Tenes Camps - obozy tenisowe dla rodziny - Piwna, Jawczyce.


Sprawdż wytyczne jak dojechać do miejsca Tenes Camps - obozy tenisowe dla rodziny zlokalizowanego w mieście Jawczyce korzystając z guzika nawigacji lub skorzystaj usługi Google Street View jeżeli chcesz zobaczyć gdzie znajduje się poszukiwane przez Ciebie miejsce.

Nawiguj na mapie do Piwna, Jawczyce Tenes Camps - obozy tenisowe dla rodziny Jawczyce - Google street View


Galeria:

Image 1
Image 1
Image 1
Image 1


Zobacz najpopularniejsze popularne miasta zyskujące na Popularności w Polsce:


Najnowsze porady i artykuły:

W Gliwicach, podobnie jak w innych miastach Polski, notariusz pełni nieocenioną rolę w sferze prawnej. Notariusz to osoba, która nie tylko sporządza akty notarialne, ale również zajmuje się wieloma innymi zadaniami związanymi z prawem.

W dzisiejszych czasach, kiedy każdy centymetr kwadratowy w naszych domach jest na wagę złota, a każda chwila czasu jest cenna, poszukujemy urządzeń AGD,

Wyspy Kanaryjskie to częsty cel zakochanych par i nowożeńców, którzy wybierają się w podróż poślubną. Teneryfa przyciąga zróżnicowanym klimatem, atrakcje na Gran Canarii nie pozwolą na nudę, a Fuerteventura to raj dla miłośników sportów wodnych. Którą wyspę wybrać na podróż we dwoje?

Olejek do brody to podstawowy kosmetyk każdego brodacza, który dba o swój zarost. Wybór odpowiedniego produktu może jednak przysporzyć wielu trudności, szczególnie początkującym.

Maska antysmogowa odpowiada za oczyszczanie wdychanego powietrza z zanieczyszczeń. Aby podnieść skuteczność działania takiej maseczki, należy zaopatrzyć się w odpowiedniej jakości filtry

Jeden z najważniejszych elementów kościoła to liturgia, w której obecna jest nie tylko duchowa forma, lecz także wspaniałe stroje i dodatki.

Nowoczesny rekuperator thessla green, który mierzy na bieżąco rzeczywiste przepływy powietrza i ustawia prędkości obrotowe wentylatorów w taki sposób, by strumień powietrza nawiewanego

W ostatnich latach, kosmetyki koreańskie zdobyły globalną popularność, a jednym z kluczowych graczy na tym rynku jest marka Mary&May.

Pełna księgowość dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością to kompleksowa usługa księgowa, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania każdej spółki.