Porada

Trendy weselne 2022
Czy w roku 2022 będą obowiązywać dokładnie te same trendy, z którymi mieliśmy do czynienia w roku 2021? Czy branża ślubna ulegnie jakiejś znaczącej metamorfozie, czy zostanie niemalże taka sama jak była i niczego ciekawego nam nie zaproponuje? Ten temat na pewno powinien zainteresować wszystkich młodych ludzi, którzy są na etapie planowania swoich wesel i mają zamiar przygotować je dokładnie w roku 2022. Jakie dekoracje ślubne właśnie w tym roku będą więc na topie? Czy na stołach weselnych znów zagoszczą klasyczne duże bukiety kwiatów, czy może zostaną zastąpione przez mniejsze roślinki albo w ogóle wyparte przez dekoracje nijak niezwiązane z naturą? Opowiedzą o tym eksperci z https://oddechcynamonu.pl

Zalecenie

Zdecydowanie w nadchodzącym roku na imprezach ślubnych i weselnych znów będą królować rośliny. A to akurat bardzo dobrze! Naprawdę trudno wyobrazić sobie piękniejsze dekoracje weselne od tych roślinnych, którymi nie są wyłącznie cięte tradycyjne kwiaty wkładane do wysokich wazonów. Z roślin można też przygotować znacznie bardziej nowoczesne ozdoby. Na salach weselnych są one zawieszane bezpośrednio nad stołami, dzięki czemu podczas konsumowania posiłków i zabawiania się wzajemnie rozmową goście mogą cały czas podziwiać te niecodzienne dekoracje ślubne. Tuż obok wiązanek mogą się zresztą pojawić nieco inne podwieszane ozdoby. Świetnie sprawdzą się w tej roli chociażby sztuczne papierowe lampy, ale też i wykonane z papieru geometryczne trójwymiarowe bryły. W nadchodzącym sezonie cała uwaga zostanie więc skupiona przede wszystkim na stołach. To przede wszystkim one będą dekorowane, a pozostała część sali często stanie się dla nich po prostu swego rodzaju subtelnym tłem.

Ogólnie rzecz biorąc z naturalnej roślinności śmiało można stworzyć cały motyw przewodni wesela, by utrzymać je np. w nowoczesnym klimacie "greenary". Dekoracje ślubne coraz częściej tworzone są właśnie w tym stylu. Bez trudu można je więc teraz znaleźć w rozmaitych miejscach.

Źródło: oddechcynamonu.pl