CityOn.pl


Popularne zapytania: lombard Warszawa lombard Kraków komis samochodowy paczkomat Wrocław kościół Wrocław


Polecane

Szukasz bonusów bukmacherskich - sprawdź

CityOn.pl

Polacy coraz chętniej zakładają się u bukmacherów. Szeroka gama dostępnych dyscyplin sportowych oraz innych wydarzeń, których wynik można obstawić kusi adrenaliną i okazją do zysku. Do tego można skorzystać z atrakcyjnych promocji na start.


1.Rodzaje promocji bukmacherskich

2.Najciekawsze oferty bukmacherów

Legalne firmy bukmacherskie, których po zmianach wprowadzonych przez Ministerstwo Finansów przybywa, walczą o nowych graczy, szukających dodatkowych emocji w trakcie oglądania sportowych zmagań. Dlatego zanim wybierzemy swojego bukmachera, warto poznać ofertę bonusów.


Rodzaje promocji bukmacherskich

zakłady bukmacherskie prześcigają się w różnych formach bonusów, mających przeważnie na celu przyciągnięcie nowych użytkowników. Dlatego zdecydowana większość promocji, skierowana jest do nowych graczy, którzy dopiero zakładają konta na stronach bukmacherów. To atrakcyjne rozwiązanie zwłaszcza dla początkujących, którzy nie mają jeszcze rozeznania w świecie zakładów. Przeważnie bowiem promocje dotyczą dodatkowych środków na naszym koncie lub możliwości obstawiania bez ryzyka straty środków. Tzw. wolne zakłady polegają na tym, że można postawić np. na wynik meczu piłkarskiego, jednak w przypadku kiedy nasze przewidywania nie sprawdzą się, nie tracimy pieniędzy, które wcześniej wpłaciliśmy na konto bukmachera. Z kolei w przypadku trafnego zakładu, własne środki oraz wygrana sumują się i można je wypłacić. Kolejny popularny typ bonusu to ten związany z depozytem. Użytkownik może wpłacić określoną sumę na wirtualne konto do gry, a bukmacher przykładowo podwaja te środki lub dodaje do konta kwotę określoną w warunkach promocji. Tak działa na przykład lvbet kod bonusowy, dzięki któremu nowi gracze mogą zyskać aż 1500 zł dodatkowych środków na grę. Jedynym warunkiem jest wykorzystanie tej kwoty na obstawianie wyników. Nie można od razu zlecić polecenia wypłaty. Dopiero środki z wygranych można rozdysponować wedle własnej woli.


Najciekawsze oferty bukmacherów

Oprócz wspomnianej promocji lvbet, bonusy depozytowe oferują także inni bukmacherzy. Fortuna dodaje punkty do konta, które są równowartością około 20 zł. Na 1000 zł mogą liczyć nowi użytkownicy platformy internetowej Totolotka, a nawet 1200 zł rozdaje STS. Z kolei m.in. Betclic stawia na zakłady bez ryzyka. Oznacza to, że jeśli wpłacimy do 550 zł na konto, postawienie ich i przegrana nie będą oznaczać utraty gotówki. Trzeba też szukać pojawiających się nieustannie w sieci kodów promocyjnych. Czasami bukmacherzy właśnie w ten sposób udostępniają nowym graczom dodatkowe środki na grę lub pulę zakładów bez ryzyka.