Porada

Perfumy kobiece na ciepłe dni

Blog CityOn.pl

Podziel się ze znajomymi:


Zimowe kurtki schowane głęboko w szafie, na zewnątrz dwadzieścia kilka stopni, a w kalendarzu już wpisany wakacyjny wyjazd - tak jest, lato coraz bliżej. Tegoroczne przygotowania do najcieplejszych miesięcy w roku rozpocznij nie od szlifowania swojej formy, ale od doboru zapachu, który podkreśli Twoją kobiecość. Jakie perfumy powinny znaleźć się w Twojej toaletce przed latem?


Perfumy na wakacje - dlaczego powinny być inne?

Wiele kobiet nie praktykuje doboru zapachów w zależności od pory roku - a to spory błąd. Każda z nich wyróżnia się przecież czymś innym, dlatego również twoje perfumy powinny posiadać swój charakter, które będzie współgrał z panującym za oknem klimatem. Zajrzyj więc do swojej toaletki i sprawdź, jakie masz tam perfumy. Czy któryś z nich jest idealny na lato?

 

Regularna zmiana zapachów ma jeszcze jeden cel - brak nudy. Posiadając kilka kosmetyków o różnych nutach, możesz dowolnie nimi żonglować, tak by zawsze mieć modny zapach. Czegoś innego użyjesz na wieczorne wyjście z przyjaciółkami, a zupełnie inny perfum sprawdzi się na randce z partnerem.

Perfumy na lato - jakie zapachy wybrać?

Zapewne teraz pojawiło się w Twojej głowie pytanie: jak rozpoznać perfumy na lato? Odpowiedź jest prosta - pomyśl, z czym kojarzą Ci się ciepłe dni. Dla przykładu zimowe miesiące utożsamiane są z ciężkimi nutami zapachowymi jak pomarańcza i cynamon. Jesień to z kolei okres bardzo nostalgiczny, gdzie doskonale sprawdzają się nuty wrzosu. Wiosna jest radosna jak zapach bzu, pierwszych kwiatów i owoców. A jak pachnie lato?

 

Perfumy na lato pachną jak...lato. Pełno w nich świeżości, lekkości i słodyczy. Ich zapach kojarzyć może się z beztroskim lenistwem i zabawą, odpoczynkiem i szczęściem. Dominują w nich kwiaty oraz cytrusy. Świetnie sprawdzają się perfumy, w których pojawia się woń trawy cytrynowej lub nuty pieprzowe. Repertuar możliwości jest bardzo szeroki.

 

Lato to niezwykła pora roku, podczas której dzieje się bardzo wiele - w dzień relaks na plaży, a wieczorem zabawa w klubie. Baw się więc zapachami, często zmieniając lekkie i słodkie nuty na bardziej cytrusowe odcienie. Zobaczysz, ile sprawi Ci to radości!

Letnie perfumy dla kobiet

Stwórz pięknie wspomnienia lata przy pomocy odpowiednich zapachów. Poczuj się pewniej w swoim ciele, dzięki energetycznym nutom, dodaj sobie słodkości przez lekkie perfumy, a wieczorową porą zagraj namiętnością z mocniejszymi tonacjami zapachowymi. Możliwości jest bardzo wiele, nie ograniczaj się więc do jednego zapachu - wybierz kilka zapachów.


Zobacz inne wpisy:


Jak wyciągnąć kleszcza? Kleszcz - jak go usunąc?

Co robić gdy już znajdziemy wbitego kleszcza? Po pierwsze działać szybko!!! Im szybciej kleszcza wyciągniemy tym mniejsza szansa zarażenia chorobami.

Jak nauczyć się tańca?

Obecnie, w dobie programu „Taniec z gwiazdami”, coraz więcej osób decyduje się na naukę tańca. Jednak nadal wiele osób nie rozpoczyna przygody z tańcem, ze względu na równe blokady i obawy.

Jak przygotować się do przeprowadzki?

Radość z nowego / otrzymanego / kupionego / wynajętego mieszkania nie może równać się z niczym innym. Większość z nas marzy by wyprowadzić się do swoich czterech kątów.

Jak kupować żywność? Jak kupować jedzenie

Nie daj sobą manipulować! Zawsze na zakupy wybieraj się z pełnym brzuszkiem. Przed zakupami zjedz coś konkretnego - nie wybieraj się na zakupy głodny/a - kupisz bowiem wtedy więcej.

Jak wybrać szkołę i kurs tańca towarzyskiego?

Niektórzy mówią, że taniec towarzyski to: wertykalna frustracja horyzontalnego pożądania. Po części mają rację, bo przecież w tańcu o to chodzi, żeby między partnerką, a partnerem wytworzyła się specyficzna więź. Tak by ona mogła w tańcu rozkwitnąć,

Kiedy należy się udać na wizytę do reumatologa?

Reumatologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami reumatycznymi kości i stawów oraz chorobami zapalnymi tkanki łącznej.

Dom z betonu komórkowego. Wady i zalety

Beton komórkowy charakteryzuje się dobrą izolacyjnością termiczną. Wynika z jego porowatej struktury. Uzyskuje się go w procesie produkcji polegającym między innymi na spulchnianiu pęcherzykami wodoru. Wówczas dodaje się proszek bądź pastę aluminiową.

KONOPIA - Czy jest taka straszna? Podstawowe informacje które musisz znać!

W wielu badaniach zajmowano się znanym wielu palaczom haszyszu i marihuany zjawiskiem wilczego apetytu. Często, gdy dana osoba zaczyna odczuwać działanie THC, natychmiast przemieszcza się w kierunku lodówki, lub zrywa opakowanie z tabliczki czekolady.

W jaki sposób odpowiednio pielęgnować trawnik na wiosnę?

Choć teorii na ten temat krąży wiele, najlepszym okresem do wykonania pierwszych zabiegów pielęgnacyjnych trawy przypada na okres przełomu marca i kwietnia.

Pomysł na udane wakacje nad morzem

Dokąd udać się na wymarzone wakacje nad morzem? Aby uniknąć rozczarowań, trzeba pomyśleć nie tylko o atrakcyjności samej miejscowości

Top 10 pomysłów na udane wakacje w Międzyzdrojach

Polskie wybrzeże to jedno z piękniejszych miejsc w kraju. Z tego względu wybranie spośród dziesiątek miejscowości może być niełatwym zadaniem. Szczęśliwie na wybrzeżu mamy prawdziwą perłę, jaką są Międzyzdroje

Cudowne właściwości owoców granatu

Przekazy o cudownych właściwościach owoców granatu powszechnie znane były już w starożytności. Granat czczono wówczas jako owoc wiecznej młodości i płodności, pozwalający zachować dobre samopoczucie i witalność przez lata.

Jak zabezpieczyć rower przed kradzieżą?

Kradzież roweru to przykra sytuacja dla każdego właściciela. Oprócz sprzętu o wartości często sentymentalnej, możemy stracić także równowartość dużej sumy pieniędzy, wydanej na sam pojazd i jego doposażenie.


Zobacz więcej artykułów