CityOn.pl


Popularne zapytania: lombard Warszawa lombard Kraków komis samochodowy paczkomat Wrocław kościół Wrocław


Porada

Modne stroje kąpielowe dla kobiet na wakacje w 2020 - co wybrać?

CityOn.pl

Kochamy lato, jednak szykując się na letni wypoczynek często mamy dylemat dotyczący tego, czy lepiej zdecydować się na kostiumy kąpielowe jednoczęściowe, czy jednak dwuczęściowe. Wszystko zależy od naszej sylwetki i indywidualnych upodobań.

 

Zwolenniczek stroju jednoczęściowego jest naprawdę wiele. To m.in. kobiety, które nie chcą pokazywać swojego brzuszka. Wiadomo, że nie kończymy korzystać z plaży, kiedy mamy dwadzieścia lat i zero kłopotów z wagą. Chodzimy na plażę także po urodzeniu dzieci, po trzydziestce i czterdziestce i tak dalej, a przecież im więcej mamy lat, tym metabolizm wolniejszy i ochoty na to, by utrzymywać nienaganną sylwetkę, także mniej. Są także kobiety, które po prostu nie zamierzają się poddać dyktatowi szczupłej sylwetki gdyż są dumne ze swoich kształtów a zauważyły, że można je doskonale podkreślić ubierając jednoczęściowy strój.

 

W każdym razie tym wszystkim kobietom mogą spodobać się kostiumy kąpielowe jednoczęściowe, które już dawno przestały być bezkształtnymi strojami na basen, ale po tym, jak zostały wyposażone w cudowne ozdoby oraz wygodne rozwiązania, do których należą odpinane ramiączka, usztywniane miseczki z fiszbinami oraz push upem, to stały się naprawdę kuszącą alternatywą. Warto także wspomnieć o tym, że w kostiumie jednoczęściowym mogą pojawić się po boczkach wycięcia, które także wyglądają bardzo seksownie. Jednak, jeśli strój zakładany jest wyłącznie z myślą o zamaskowaniu brzuszka, to warto sięgnąć po te posiadające wewnętrzną wkładkę, która sprawia, że talia staje się bardziej zaakcentowana.

 

Wykonane z jednej części materiału kostiumy są także coraz ładniejsze, co także stanowi o tym, że zwraca na nie uwagę coraz większa liczba kobiet. Wspaniale eksponują biust poprzez odpowiednio wykrojony dekolt, co odwraca uwagę od innych części ciała i kieruje ją na to, co najbardziej apetyczne.

 

Nowoczesne kostiumy kąpielowe jednoczęściowe, to duże ułatwienie dla kobiet, które kochają plażę, a mają obiekcje przed włożeniem kostiumu dwuczęściowego.