Porada

Jaki serwer do firmy rachunkowej?

Blog CityOn.pl

Podziel się ze znajomymi:


Prowadząc biznes w pewnym momencie orientujemy się, że nasza obecność w sieci jest konieczna. Następnie zaznaczamy ją tworząc stronę internetową i pozyskując klientów z sieci. Potem, gdy nasza firma osiągnie w sieci sukces: jest rozpoznawalna, mamy dużo klientów oraz danych do pracy, pojawia się problem – konieczny jest własny serwer.


article-thumb-1

Dane na serwerze

Jakie nade na serwerze przechoruje firma rachunkowa? Dane finansowe swoich klientów, dane prywatne oraz firmowe. To bardzo ważne i chronione dane, które należy przechowywać i pracować na nich ze stuprocentową pewnością ich bezpieczeństwa. Dlatego pierwszym czynnikiem, względem którego należy szukać serwera jest bezpieczeństwo danych. To kluczowa kwestia dla każdej firmy, która pracuje na danych finansowych i prywatnych swoich klientów.

Szybkość dostępu

Kolejną kwestią, jaką należy brać pod uwagę podczas wyboru serwera, jest prędkość z jaką można na danych pracować. Ważne są dyski, skalowalność oraz procesor. To dzięki tym komponentom możemy w krótkim czasie wykonać wiele operacji na danych, nawet jeśli na jednym zespole danych pracuje wiele osób. Warto w tym przypadku sprawdzić, czy serwer posiada macierze dell, które znacząco przyspieszają pracę.

Dell konfigurator serwera

To kolejna rzecz, którą warto sprawdzić. Nie dotyczy ona jednak stricte serwera, ale firmy oferującej te urządzenia. Warto, aby specjalista z branży IT znający doskonale serwery zoptymalizował nam nasz produkt. Odpowiedni dobór komponentów, części oraz samego serwera jest kluczowy, aby inwestycja w to urządzenie się powiodła i była opłacalna.

Jakie serwery wybierać?

Proponujemy i polecamy serwery firmy Dell, które cechują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Za relatywnie niską kwotę w porównaniu do konkurencji, otrzymacie Państwo wysokiej jakości sprzęt, który z pewnością spełni swoje oczekiwania. Jednak przed zakupem warto skonsultować swoje oczekiwania ze specjalistą, który dobierze nam serwer. Do wyboru mamy serwery Tower (obudowa jak w przypadku komputera stacjonarnego) oraz Rack (obudowa dedykowana do szafy serwerowej) to określi analiza sporządzona przez doradcę.
Zobacz inne wpisy:


Jak wyciągnąć kleszcza? Kleszcz - jak go usunąc?

Co robić gdy już znajdziemy wbitego kleszcza? Po pierwsze działać szybko!!! Im szybciej kleszcza wyciągniemy tym mniejsza szansa zarażenia chorobami.

Jak nauczyć się tańca?

Obecnie, w dobie programu „Taniec z gwiazdami”, coraz więcej osób decyduje się na naukę tańca. Jednak nadal wiele osób nie rozpoczyna przygody z tańcem, ze względu na równe blokady i obawy.

Jak przygotować się do przeprowadzki?

Radość z nowego / otrzymanego / kupionego / wynajętego mieszkania nie może równać się z niczym innym. Większość z nas marzy by wyprowadzić się do swoich czterech kątów.

Jak kupować żywność? Jak kupować jedzenie

Nie daj sobą manipulować! Zawsze na zakupy wybieraj się z pełnym brzuszkiem. Przed zakupami zjedz coś konkretnego - nie wybieraj się na zakupy głodny/a - kupisz bowiem wtedy więcej.

Jak wybrać szkołę i kurs tańca towarzyskiego?

Niektórzy mówią, że taniec towarzyski to: wertykalna frustracja horyzontalnego pożądania. Po części mają rację, bo przecież w tańcu o to chodzi, żeby między partnerką, a partnerem wytworzyła się specyficzna więź. Tak by ona mogła w tańcu rozkwitnąć,

Kiedy należy się udać na wizytę do reumatologa?

Reumatologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami reumatycznymi kości i stawów oraz chorobami zapalnymi tkanki łącznej.

Dom z betonu komórkowego. Wady i zalety

Beton komórkowy charakteryzuje się dobrą izolacyjnością termiczną. Wynika z jego porowatej struktury. Uzyskuje się go w procesie produkcji polegającym między innymi na spulchnianiu pęcherzykami wodoru. Wówczas dodaje się proszek bądź pastę aluminiową.

KONOPIA - Czy jest taka straszna? Podstawowe informacje które musisz znać!

W wielu badaniach zajmowano się znanym wielu palaczom haszyszu i marihuany zjawiskiem wilczego apetytu. Często, gdy dana osoba zaczyna odczuwać działanie THC, natychmiast przemieszcza się w kierunku lodówki, lub zrywa opakowanie z tabliczki czekolady.

W jaki sposób odpowiednio pielęgnować trawnik na wiosnę?

Choć teorii na ten temat krąży wiele, najlepszym okresem do wykonania pierwszych zabiegów pielęgnacyjnych trawy przypada na okres przełomu marca i kwietnia.

Pomysł na udane wakacje nad morzem

Dokąd udać się na wymarzone wakacje nad morzem? Aby uniknąć rozczarowań, trzeba pomyśleć nie tylko o atrakcyjności samej miejscowości

Top 10 pomysłów na udane wakacje w Międzyzdrojach

Polskie wybrzeże to jedno z piękniejszych miejsc w kraju. Z tego względu wybranie spośród dziesiątek miejscowości może być niełatwym zadaniem. Szczęśliwie na wybrzeżu mamy prawdziwą perłę, jaką są Międzyzdroje

Cudowne właściwości owoców granatu

Przekazy o cudownych właściwościach owoców granatu powszechnie znane były już w starożytności. Granat czczono wówczas jako owoc wiecznej młodości i płodności, pozwalający zachować dobre samopoczucie i witalność przez lata.

Jak zabezpieczyć rower przed kradzieżą?

Kradzież roweru to przykra sytuacja dla każdego właściciela. Oprócz sprzętu o wartości często sentymentalnej, możemy stracić także równowartość dużej sumy pieniędzy, wydanej na sam pojazd i jego doposażenie.


Zobacz więcej artykułów