Blog

Jak stawiać zakłady sportowe online podczas podróży?Jak stawiać zakłady sportowe online podczas podróży?

 

Źródło obrazu: Freepik.com

 

Podróże to pasja wielu ludzi, którzy uwielbiają stawiać zakłady bukmacherskie. W dzisiejszym artykule porozmawiamy na temat obstawiania zakładów podczas podróży oraz sposobach na udoskonalenia typowania. Aby połączyć swoją pasję do sportu z hazardem, warto zaplanować wycieczkę do wymarzonego miejsca i uwzględnić kilka szczegółów. Najpierw warto wybrać odpowiedniego bukmachera, który oferuje aplikację mobilną dla wygody obstawiania. Ciekawą ofertę zakładów, które można obstawiać za pomocą wersji mobilnej lub aplikacji bukmacherskiej, można znaleźć między innymi na stronie https://ggbetglobal.com/pl.

 

Warto zaznaczyć, że aplikacja mobilna ułatwia proces typowania, ponieważ dostęp do profilu gracza typerzy mają z dowolnego miejsca. Dostęp do zakładów jest możliwy nie tylko za pośrednictwem komputerów, ale też za pomocą tabletów czy smartfonów. Dzięki nowym technologiom typerzy mogą stawiać zakłady w dowolnym czasie i miejscu. Ponadto wielu firm bukmacherskich działają na terenach większości krajów, dlatego gracze mogą się udać na wycieczkę do innego kontynentu i tam się zarejestrować na krajowej platformie hazardowej i stawiać zakłady na swoim smartfonie.

 

Turyści, którzy chcą obstawiać swoje ulubione mecze i turnieje sportowe, czasami mają kłopoty podczas podróży. Dlatego poniżej można znaleźć krótki przewodnik, jak stawiać zakłady sportowe podczas podróży. Oto przydatne porady dla tych, którzy chcą postawić zakład podczas wycieczki za granicą:  1. Wybierz oficjalnego bukmachera, który ma licencję.


W dzisiejszych czasach gracze mogą w kilka sekund dokonać rejestracji na stronie dowolnej firmy bukmacherskiej. Obstawianie zakładów za pośrednictwem zagranicznych witryn bukmacherskich zwiększa szansę na wygraną i pozwala dołączyć do grona typerów z zagranicy. Jednak warto też pamiętać o tym, że większość firm bukmacherskich ma światowy zasięg, dlatego po rejestracji gracze mogą liczyć na dostęp do konta w różnych krajach. Czasami też zdarza się sytuacja, w której niektórzy bukmacherzy pozwalają na logowanie się do konta gracza w innym kraju, jednak z ograniczonym wyborem rynków dostępnych do obstawiania.

 

Aby mieć pewność, że w trakcie podróży nie stracisz dostęp do zakładów sportowych online, warto się skontaktować z Działem wsparcia klientów firmy bukmacherskiej w kraju docelowym. Warto też pamiętać o tym, że w przypadku licencjonowanego bukmachera działa ograniczenie na określone rynki, dlatego w pewnych krajach nie wszystkie gry i promocje mogą być dostępne. Należy też się upewnić, że dana firma bukmacherska działa zgodnie z prawem i ma licencję bukmacherską oraz działa na podstawie lokalnych przepisów hazardowych. 2.Staraj się unikać VPN.


Typerzy wyjeżdżający za granicę mają też pamiętać o tym, że w niektórych krajach zakłady bukmacherskie online są nielegalne. Jednak czasami niektórzy chcą obejść przepisy i w tym celu korzystają z VPN za granicą. Jednak wirtualne sieci prywatne nie zawsze są dobrym rozwiązaniem, ponieważ adres IP jest zapisywany, a aktywność w internecie można śledzić. 

Gracze korzystający z VPN mają zdawać sobie sprawę z tego, że ich dane są przesyłane na inny serwer, zanim wrócą do typerów. Czyli w przypadku korzystania z VPN, obstawiając zakłady bukmacherskie w Singapurze, bukmacher jest w stanie zobaczyć jedynie adres IP VPN. Mimo to jest to dość ryzykowne, ponieważ takie działanie jest sprzeczne z regulaminem bukmachera i może skutkować dezaktywacją konta gracza.

 

Należy też zwrócić uwagę na to, że niektóre firmy bukmacherskie korzystają ze specjalnego oprogramowania, pozwalającego zidentyfikować, czy użytkownik łączy się ze stroną bukmacherską za pomocą VPN. Dlatego warto pamiętać, że bukmacherzy korzystają z VPN na własne ryzyko. Dlatego profesjonalni gracze zalecają obstawianie za granicą zgodnie z przepisami danego kraju wyłącznie za pomocą legalnych stron bukmacherskich.3. Korzystaj z różnych sposobów płatności.


Podczas wyboru strony bukmacherskiej do obstawiania należy zwrócić uwagę na dostępne sposoby wpłat i wypłat. Zazwyczaj większość bukmacherów oferuje płatności kartami VISA czy Mastercard, które są wykorzystywane w wielu krajach. Jednak jeśli chodzi o Chiny, to gracze mają mieć na uwadze, że w tym kraju jest wykorzystywany UnionPay. Alternatywą dla kart Visa mogą też być karty kredytowe MasterCard i American Express. Ponadto coraz więcej bukmacherów oferuje płatności internetowe za pomocą portfeli elektronicznych lub kryptowaluty, co ułatwia dokonanie płatności na stronie bukmacherów.

 

Wszyscy bukmacherzy działający online zazwyczaj akceptują karty kredytowe, jednak podróżujący typerzy mają pamiętać o tym, że w niektórych przypadkach bukmacherzy nie akceptują karty bankowe innych krajów. Dlatego warto poświęcić trochę czasu na uzyskanie dostępu do portfela elektronicznego, na przykład Skrill czy Neteller. Często płatności u bukmacherów są dostępne między innymi za pomocą PayU, Apple Pay lub PayPal. Dlatego przed planowaniem podróży należy się upewnić, że można będzie uzyskać dostęp do swojego konta gracza w danym kraju. 4. Zwróć uwagę na przepisy krajowe i Wi-Fi.


Warto też zwrócić uwagę na przepisy hazardowe oraz dostępne metody płatności. Często gracze chcą postawić zakład podczas wakacji za granicą, ale nagle się okazuje, że usługi danego bukmachera nie są dostępne w kraju. Dlatego zalecamy zapoznać się zw wskazówkami opisanymi wyżej, aby pobyt za granicą się kojarzył z dobrymi wspomnieniami. Na koniec warto też dodać, że dla wielbicieli zakładów jest niezbędne stabilne połączenie z internetem, dlatego warto sprawdzić, czy w miejscach podróży będzie dostępny Wi-Fi. Warto też pamiętać o ładowarce do telefonu lub laptopa.