Blog

Ile kosztuje wibrator?


Niegdyś wibratory cechowały się prostotą konstrukcji oraz co najwyżej jednym trybem pracy. Współcześnie to sprzęty do sprawiania przyjemności wyposażone w liczne dodatkowe funkcje. Cena takiego urządzenia jest uzależniona m.in. od materiału, z którego zostało wykonane, programów wibracji, ozdób czy wypustek.

Zabawka erotyczna typu wibrator to doskonały prezent dla siebie albo przyjaciółki otwartej na eksperymenty. Sprawdza się w zabawach w samotności, a także podgrzewa atmosferę w sypialni pary kochanków. Przy jego pomocy łatwiej nauczyć się reakcji ciała, sprawdzić seksualny potencjał, odkryć nowe możliwości sprawiania sobie rozkoszy. Wiele kobiet ma jednak wątpliwości przed zamówieniem wibratora. Nie chodzi bynajmniej o rozterki w stylu „kupić, czy nie kupić”, ale o to, na który się zdecydować. Czym kierować się przy wyborze? Ile wydać, aby być zadowolonym z wytypowania modelu?

Wibratory do zabaw w pojedynkę i w duecie

Koszt to jedna z pierwszych kwestii, jakie bierze się pod uwagę. Widełki cenowe dostępnych na rynku wibratorów należą do wyjątkowo szerokich, a bogactwo asortymentu może przyprawić o zawrót głowy. Cena najtańszych wariantów wynosi nierzadko kilka czy kilkanaście złotych, ale warto kierować się nie tylko chęcią ekonomicznego zakupu. Wibratory mają kontakt z wrażliwymi strefami, więc ważne, aby były najwyższej jakości. Powinny być wykonane z bezpiecznych dla zdrowia, najlepiej certyfikowanych materiałów. Wysokiej klasy gadżet erotyczny wyróżnia się solidnością, dzięki czemu nie zachodzi obawa podrażnień czy uszkodzeń skóry.

Zaawansowane modele służą do penetracji, prócz tego pozwalają na stymulowanie warg sromowych oraz okolic odbytu. Na rynku nie brakuje opcji, z których równocześnie mogą korzystać dwie osoby (wersje dla par). W zależności od preferencji zainteresowane panie mogą zdecydować się na wibratory łechtaczkowe, masażery o fantazyjnych kształtach (np. motylka), wibrujące nakładki na palce albo ssące stymulatory. Wygląda na to, że wyobraźnia producentów nie zna granic.

Wibratory łechtaczkowe i masażery

Kobieta zainteresowana kupnem wibratora zapłaci najmniej za wersję mini. Malutkie, dyskretne rozwiązania są dostępne w sklepach już za kilkanaście złotych. Starannie wykonane, wyróżniają się bogatą gamą kolorystyczną oraz formami. Można kupić wibrator klasyczny lub np. w postaci szminki. Miłośniczki testowania nowych zabawek zainteresują się wibrującym jajkiem albo intrygującym masażerem łechtaczkowym, który stymuluje miejsca intymne w trakcie noszenia.

Im więcej funkcji, tym bardziej rośnie cena urządzenia. Najdroższe modele to wibratory sterowane pilotem, z klasą wodoodporności pozwalającą na zabieranie ich pod prysznic.

Nowoczesny sklep erotyczny online

Współcześnie nie ma najmniejszego problemu z zakupem wibratora, który zaspokaja nawet najbardziej wyuzdane potrzeby swojej właścicielki. Wystarczy skorzystać z oferty świetnie wyposażonego sklepu, aby kupić sprzęt gwarantujący niezapomniane doznania. Jeden z takich punktów to IN SEX, sklep erotyczny online, który proponuje klientkom atrakcyjne warianty wibratorów. Żelowe, silikonowe, szklane, z ABS czy ze stali nierdzewnej – każdy znajdzie idealną dla siebie opcję.