Porada

Hotel Belweder w Ustroniu zapraszaBeskidy są popularnym miejscem wypoczynku. Przez cały rok. Od wiosny do jesieni na górskie szlaki wybierają się miłośnicy wędrówek, a zimą oczywiście narciarze. Baza hotelowa w okolicy jest bogata i czasem trudno się zorientować, gdzie będzie nam najlepiej. Specjalnie dla was sprawdziliśmy co oferuje Hotel Belweder w Ustroniu.


Relaks w basenie i strefa spa

Dla wielu gości wyjazd w góry jest okazją do wypoczynku. Nie tylko na stokach ale także w hotelowych wnętrzach. Nic tak nie pomaga w zrelaksowaniu jak pobyt w spa i możliwość skorzystania z basenu. Dlatego nie dziwimy się, że w wyszukiwarkach wielu z nas poszukuje co może się kryć pod hasłami "hotel spa Beskidy" albo "hotel spa Śląsk". Właśnie dla takiej klienteli przygotowana została strefa wellness & spa w hotelu Belweder. A propozycji jest sporo w tym oczywiście relaksujące i pielęgnujące zabiegi, masaże, no a także basen.

Jeżeli już mowa o basenie to ucieszą się wszyscy - także najmłodsze dzieci, które mogą się taplać w brodziku bez obawy rodziców o bezpieczeństwo. Starsi nie tylko popływają ale też skorzystają z sauny, biczy wodnych i wielu innych atrakcji.

A co z pokojami?

Jak hotel to oczywiście przede wszystkim pokoje. Jest ich tu aż 97. Wszystkie komfortowo urządzone, a dla gości specjalnych przygotowano apartamenty i miejsca typu De Lux. Rano po przebudzeniu się zobaczycie za oknem piękny widok na góry, dzięki czemu pobyt będzie jeszcze bardziej ciekawy.

Restauracja, bankiety, konferencje i ... co jeszcze?

Każdego kto zgłodnieje zaprasza na posiłek hotelowa restauracja z wykwintnym menu i bogatą ofertą najlepszych win. Na filiżankę kawy w bardziej kameralnej atmosferze można się wybrać do "Lobby Baru", a dania z grilla zaproponują pracownicy "Leśnej Chaty". W hotelu jest też możliwość przygotowania biznesowej konferencji albo bankietu. Także miło widziane są pary młode szukające miejsca na wesele albo rodzice dzieci pierwszokomunijnych.

Jeśli więc na różnych stronach rezerwacyjnych zechcecie poszukać czegoś w temacie hotel Beskidy pomyślcie najpierw o Belwederze.

Więcej informacji na temat pobytu,zwłaszcza tutejszej oferty spa, także adresy i telefony znajdziecie na stronie firmowej : Hotel Belweder.