Porada

Golarka Andis TS-1 - czy warto ją kupić?Zdaniem wielu użytkowników Andis TS – 1, to jedna z bardziej popularnych maszynek do strzyżenia, również na rynku polskim. I Ty więc zastanawiasz się nad jej zakupem? Sprawdź z nami, czy warto.


Zdaniem wielu użytkowników Andis TS – 1, to jedna z bardziej popularnych maszynek do strzyżenia, również na rynku polskim. I Ty więc zastanawiasz się nad jej zakupem? Sprawdź z nami, czy warto.

Maszynka do strzyżenia, która jest prosta i wygodna w użyciu

W codziennej pielęgnacji bez dwóch zdań potrzebujesz sprzętu, który jest nie tylko precyzyjny, ale również komfortowy i prosty w użytkowaniu. Dlatego Andis TS – 1 to sprzęt, który jest nie tylko perfekcyjny w działaniu, ale przede wszystkim niezwykle lekki i poręczny. Dzięki temu łatwo usuniesz zarost z brody, ale też ogolisz na gładko głowę. Ergonomiczny kształt i niską wagę doceniają też fryzjerzy, którzy szukają dobrego i wytrwałego urządzenia do wielogodzinnej pracy.

Wysoka jakość wykonania i trwałość na lata

Z Andis TS – 1 bezwzględnie zaprzyjaźnisz się na bardzo długie lata. To maszynka, która wykonana została z wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu zarówno ostrza, jak i sama obudowa zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Maszynka została dodatkowo wyposażona w folię hipoalergiczną, by znaleźć zastosowanie w każdym przypadku i podczas golenia nie podrażniać Twojej skóry.

article-thumb-12

Dokładne ostrza, docierające nawet w trudno dostępne miejsca

Ta maszynka do strzyżenia pozwoli osiągać Ci bardzo różne rezultaty. Po pierwsze bardzo dobrze goli na gładko zarówno zarost na brodzie, jak i na głowie. Ostrza są tak precyzyjne, że tego typu zabiegi wykonasz naprawdę w ekspresowym tempie. Podwójne ostrze pozwoli dotrzeć w każde miejsce i zadbać o perfekcyjny wygląd, nawet kiedy się spieszysz na wieczorne wyjście, czy podczas porannych zabiegów. Po drugie z golarka Andis TS – 1 możesz też fantastycznie pielęgnować kilkudniowy zarost. Golisz więc jak chcesz, ale za każdym razem zrobisz to po prostu perfekcyjnie.

Aż 80 minut pracy i to na jednym ładowaniu

Praca z tą maszynką jest przyjemna i bezawaryjna, a zapewnia to między innymi bardzo dobrej jakości nowoczesna bateria litowo – jonowa, która po naładowaniu funkcjonuje przez 80 minut. Zdecydowanie wystarczy na każdy zabieg, bez przerywania i zwolnienia mocy silnika. W salonie fryzjerskim może jednak nie starczyć czasu na ponowne załadowanie baterii, dlatego Andis przystosował urządzenie do pracy, również podczas ładowania baterii. To ukłon także w stronę rozgarniętych i zapominalskich. Jeśli zdarzy Ci się bowiem zapomnieć naładować akumulatora, to i tak kolejnego dnia poradzisz sobie, podłączając maszynkę do przewodu.

Tę maszynkę do strzyżenia warto więc mieć pod ręką, zarówno w salonie fryzjerskim, jak i w domu. Jest precyzyjna, dokładna, a do tego niezawodna i szybka. Zapakujesz ją bez problemu do torby podróżnej i wykorzystasz w dowolnym pomieszczeniu. Nic dziwnego, że Andis TS – 1 to numer jeden w rankingach i testach.