Porada

Gdzie zaparkować przy lotnisku Okęcie? Bezpieczna podróż samolotem z Warszawy.Wyruszając w podróż życia, zazwyczaj skupiamy się na przygotowaniu planu zwiedzania, zapoznaniu się z ofertą hotelu, rzadziej myśląc o tak przyziemnych sprawach jak parking przy lotnisku. To duży błąd, gdyż pozostawiając tę kwestię na ostatnią chwilę, możemy niepotrzebnie zestresować się przed samym wylotem, nie wspominając o dużo bardziej przykrych konsekwencjach jak spóźnienie się na odprawę bagażową, uszkodzenie samochodu, a nawet kradzież. Chcąc oszczędzić wam zbędnych zmartwień, podpowiadamy, gdzie zaparkować na lotnisku Okęcie bezpiecznie i tanio.


Jak dotrzeć na lotnisko Okęcie?

 Lotnisko Chopina to największy port lotniczy w Polsce, dlatego, szczególnie w okresie wakacji i ferii bywa naprawdę oblegane, a wiele podróżnych ceni sobie wolność, która wynika z przyjazdu na lotnisko własnym samochodem. Wiele lotów odbywa się w godzinach porannych lub nocnych, stąd podróż komunikacją lub skorzystanie z pomocy znajomych bywa problematyczne i przemawia za podróżą na Okęcie własnym samochodem.

 

Lotnisko Chopina odloty parking - czy rezerwować miejsce parkingowe?

 Zachęcamy, aby przed podróżą zarezerwować miejsce parkingowe, a także opłacić je przez Internet. Im więcej rzeczy załatwimy, tym spokojniejsi będziemy przed wyjazdem. Nadanie bagażu, kontrola bezpieczeństwa, a także dodatkowe procedury, sprawiają, że nawet osoby, które lubią podróżować samolotem, stresują się przed wylotem. Aby nie dokładać sobie i współpasażerom dodatkowych zmartwień, warto zarezerwować miejsce parkingowe z kilkudniowym wyprzedzeniem.

 

Okęcie gdzie zaparkować?

 Szukajmy miejsc, które nie są anonimowe w Sieci, gdyż dobre opinie osób podróżujących z Okęcia to najlepsza rekomendacja dla parkingu. Warto skorzystać z wyszukiwarek parkingów przy lotnisku lub zapoznać się ze ich stroną internetową. Szczególną uwagę należy zwrócić na warunki ubezpieczenia - czy parking oferuje takowe i czy są zawarte w cenie za postój. W przypadku jednego z największych parkingów przy lotnisku Okęcie - Parking-lotnisko.pl Park & Fly, zasady bezpieczeństwa są potraktowane priorytetowo, dając pełen komfort osobom, które zostawiają samochód na dozorowanym parkingu. W całości monitorowany i ogrodzony parking czynny jest całą dobę, co sprawia, że o każdej porze dnia i nocy pasażerowie mogą liczyć na wsparcie i pomoc pracowników. Ponieważ parking zlokalizowany jest ok. 7 minut od terminala na Okęciu, zarówno przy przylocie jak i wylocie otrzymacie możliwość skorzystania z bezpłatnego transferu wygodnym i klimatyzowanym busem. Ta odległość nie będzie uciążliwa, tym bardziej że dzięki niej zyskujecie naprawdę niską cenę za parking. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze z pewnością można spożytkować na lokalne atrakcje, kupno pamiątek dla rodziny czy zakupy w sklepie bezcłowym.