Porada

BMPharma kurkumina - wspaniałe suplementy dietyAby zachować organizm ludzki w zdrowiu i sprawności, należy zadbać o zbilansowaną dietę, odpowiednią dawkę snu oraz ruchu. Bardzo często jednak to nie wystarcza. Nie wszystkie składniki odżywcze, witaminy z pożywienia zostają przyswojone w takiej dawce, w jakiej byśmy sobie tego życzyli. Zdarza się też, że w związku z jakimiś dolegliwościami, problemami zdrowotnymi lekarz zaleci dietę eliminacyjną i trzeba zrezygnować z niektórych produktów. Na ratunek w takich sytuacjach przychodzą suplementy diety, których zadaniem jest dostarczenie organizmowi łatwowchłanialnych witamin i minerałów.

Płynna kurkumina - jak działa i kiedy warto ją stosować?

Dobroczynny wpływ kurkuminy na organizm znany jest od tysięcy lat. Najłatwiej znaleźć ją w powszechnie dostępnej kurkumie. Płynna kurkumina jest jednak znacznie lepiej przyswajalna, a jej działanie utrzymuje się o wiele dłużej.

Kurkumina to przeciwutleniacz, do którego zadań należy usuwanie nadmiaru wolnych rodników, odpowiedzialnych za starzenie się komórek. To także doskonały środek o działaniu przeciwzapalnym. Zapobiega rozwojowi poważnych schorzeń bakteryjnych, grzybiczych i jest stosowany w profilaktyce nowotworowej.

Działanie kurkuminy na układ nerwowy bywa wykorzystywane w profilaktyce demencji i choroby Alzheimera.

Licur MAX BMPharma - suplement diety z płynną kurkuminą

Licur MAX to suplement diety, który spiera pracę układu pokarmowego, poprawia odporność organizmu i dodaje energii do działania. Można go również stosować z myślą o wyregulowaniu poziomu cholesterolu we krwi oraz poprawie pracy wątroby i układu krążenia. Co ważne Licur MAX to produkt pochodzenia naturalnego. Nie zawiera metali, pestycydów, jest wolny od GMO.

Technologia pozwalająca na zamknięcie płynnej kurkuminy w kapsułkach maksymalizuje przyswajalność tej cennej substancji, dzięki czemu możesz z niej wydobyć jak najwięcej dobroczynnych możliwości.

BMPharma posiada w ofercie jeszcze inne produkty zawierające kurkuminę. Sprawdź i wybierz coś dla siebie.

Pamiętaj, że suplement diety nie zastąpi pełnowartościowych posiłków oraz aktywności fizycznej, tak ważnych dla utrzymania zdrowia i prawidłowego funkcjonowania organizmu. Więcej info pod adresem polski-portal.com.